03

07.2010

13:21

Jätkus naiste U-17 ja U-19 Balti turniir

Naiste Balti turniir jätkus täna Läti ja Leedu naiskondade mängudega. Esmalt kohtusid Põlvas U-17 koondised. Mäng lõppes 1:1 viigiga. Kuna Eesti võitis eile Lätit 4:1, siis selgub U-17 turniiri võitja homme kell 12:00 algavas Leedu ja Eesti naiskondade vahelises mängus. Eesti vajab esikohaks viiki, Leedu aga võitu.

Kell 19:00 algas Võru Spordikeskuse staadionil Läti ja Leedu U-19 koondiste kohtumine. Eilses mängus leppisid Eesti ja Läti teatavasti väravateta viiki. Esimesel poolajal jäi ka Lätil ja Leedul värav löömata. Teise poolaja 17. minutil läks Läti juhtima ja võitiski mängu 1:0.

Pühapäeval kell 16:00 mängivad Võrus Leedu ja Eesti. Eesti vajab esikohale tulekuks kaheväravalist või siis 2:1 võitu. Leedul esikohavõimalused puuduvad.