28

09.2010

17:17

International Challenge Trophy avamängus kaotas Eesti Iirimaale 0:1

Eesti kuni 23-aastaste jalgpallikoondis alustas International Challenge Trophy sarja 0:1 kaotusega Iirimaa eakaaslastele.

Aavapoolajal vastaste surve alla jäänud Eesti võrku löödi mängu ainus värav 41. minutil, kui täpne oli Shaun Williams. Teisel kolmveerandtunnil avaldas enam survet Eesti, kuid vaatamata paarile heale võimalusele jäi vastaste puurilukk lahti muukimata.

Peatreener Frank Bernhardti sõnul oli esimene poolaeg kehvem ja pikkade pallide taktika surus peale vastaste tugev surve.

"Me ei olnud selliseks pressinguks valmis, vaid tahtsime oma mängu mängida," lausus Bernhardt. "Teine poolaeg oli juba mäng rohkem meie käes, kuid ei suutnud ära lüüa."

Oma viimase alagrupimängu International Challenge Trophy sarjas peab Eesti 12. oktoobril kell 16.00, kui vastamisi minnakse Inglismaaga.