01

05.2011

12:15

Inglismaa kolledžite koondis võitis mõlemad mängud

Eile ja täna toimus Eestis kaks rahvusvahelist naiste jalgpallimängu. Külasviibinud Inglismaa kolledžite koondis võitis need mõlemad.

Laupäeval oli inglannade vastaseks Eesti U-19 koondis. Mäng lõppes Eesti 2:5 kaotusega, poolaeg 0:1. Meie väravad lõid Riin Emajõe ja Kristel Vidaja.

Pühapäeval oli inglannade vastaseks Maarjamäe kunstmuruväljakul Eesti Universiaadikoondis. Tasavägise mängu võitsid külalised Demi Stokese 59. minutil löödud väravast 1:0.

Hoiatused: 44. Inna Zlidnis - 36. Hannah Churchill, 82. Charlotte Jones

Eesti: 12-Imbi Hoop, 4-Berle Brant, 6-Anete Paulus, 5-Saskia Sonnberg, 15-Inna Zlidnis, 8-Kaire Palmaru, 3-Daniela Mona Lambin, 14-Liis Pello, 7-Katrin Loo, 9-Signy Aarna, 13-Margarita Žernosekova.
Vahetusest sekkusid: 19-Maarija Mikiver, 16-Cathy Pärnamets, 20-Annika Pajupuu, 2-Liis Emajõe, 10-Karina Kesvatera, 17-Kristel Eier, 11-Liivi Sõrmus, 18-Miina Kallas.

Inglismaa: 1-Abby Evans, 15-Martha Harris, 3-Kirsten Rendall, 5-Fiona Berry, 6-Ellie Issac, 8-Charlotte Jones, 9-Keira Ramshaw, 10-Demi Stokes, 14-Natalie McHale, 7-Paige Eli, 16-Hannah Churchill.
Vahetusest sekkusid: 4-Lizzy Frazer, 22-Katie Bailey, 12-Beth Witham, 19-Jenny Knibbs, 18-Jessica Andrew.

Pealtvaatajaid: 35
Peakohtunik Miko Pupart
Abikohtunikud: Nadežda Ivanova, Anni Pohlak

* - kuna ei mänginud riikide koondised, ei lähe mäng ametliku maavõistlusena kirja. Samuti ei fikseeritud mängus vahetusi.