10

03.2014

15:53

Eestlased välismaal: Klavan ja Augsburg Saksamaal kuuendad

Läinud nädalal võitis Eesti koondis võõrsil Gibraltarit ning mängijad said taas oma võimeid näidata koduklubide eest.

Heas hoos on Saksamaal Augsburg, kes alistas Ragnar Klavani abiga 2:1 Mönchengladbachi Borussia. Praeguse seisuga liigub Augsburg Euroopa kursil, sest liigatabelis ollakse kuuendal real.

Varssavi Legia viigistas Poola kõrgliigas Wroclawi Slaskiga 1:1. Henrik Ojamaa sekkus mängu 67. minutil, mil Legia oli veel kaotusseisus. Liigatabelis on Legial 50 punkti ning edu Krakowi Wisla ja Chorzowi Ruchi ees on kuuepunktiline.

Täna käis väljakul Sergei Pareiko ning Nižni Novgorod Volga sai kirja 1:5 kaotuse Konstantin Vassiljevi koduklubilt Permi Amkar.

Ungari kõrgliigas lõi Tarmo Kink oma uue koduklubi Kaposvari eest värava ning tema koduklubi viigistas Jarmo Ahjupera leivaisa Ujpestiga 1:1. Igor Morozov pääses väljakule kohtumise 82. minutil ning aitas Debrecenil alistada 2:0 Haladasi. Debrecen on liiga liider, Ujpest 11. ning Kaposvari viimane, 16.

Soome karikasarjas võitis Mihkel Aksalu ja Gert Kamsi koduklubi SJK 1:0 Ats Purje tööandjat KuPSi. Aksalu ja Purje tegid kaasa terve kohtumise.

Dmitri Kruglov mängis teisel poolajal oma uue koduklubi Aserbaidžaanis Bakuu FK Ravani eest. Ravani võit andis neile tabelisse kolm punkti juurde, kuid praegu ollakse kümne meeskonna hulgas üheksandad.

Pavel Londaku koduklubi FK Bodö/Glimt võitis hooajaeelses kontrollkohtumises Aalesundi 2:1. Londak mängis kaasa esimese poolaja ning tema selja taha palle ei löödud. Debüüdi Poola esiliigas tegi Albert Taar, kelle uus koduklubi Plocki Wisla kaotas 0:1 liiga liidrile Leczna Gornikule. Wisla on seitsmes.