19

09.2011

18:19

Eesti võitis Tšehhi vastu poolaja, kuid kaotas mängu

Eestis toimuval neidude U-19 EM-valikturniiril mängiti täna teise vooru mängud. Eesti kohtus Rakveres Tšehhiga ja võitis Kadre Päri väravast poolaja 1:0. Kui esimesel poolajal oli vaid tuuline, siis teisel hakkas sadama paduvihma ja ka välku lööma. Tormilistes oludes õnnestus vastasel mängu pööre tuua.

Umbes 70. minutil otsustas kohtunik mängu ajutiselt katkestada. Selleks ajaks olid tšehhid juba 3:1 ees ja võitsid lõpuks mängu koguni 6:1. Teises tänases mängus alistas Poola Haapsalus Küprose 5:0.

U-19 neidude EM-valikturniir 19. septembril:

kell 17:00 Rakvere linnastaadionil
TŠEHHI - EESTI  6:1 (0:1)
Väravad: 54., 73., 90. Eliska Šturmova, 55., 85. Eva Bartonova, 68. Aneta Malinova - 42. Kadre Päri
Hoiatus: 57. Karolína Novakova

Tšehhi: 16-Barbora Majerova, 2-Jana Bestova (46. 11-Eva Kubešova), 6-Nikola Danihelkova, 7-Jitka Chlastakova, 8-Eliska Šturmova, 9-Eva Bartonova, 10-Karolina Novakova (75. 12-Pavla Novotna), 13-Aneta Malinova, 14-Alžbeta Blažkova, 15-Pavlina Valkova, 18-Katerina Junakova (46. 5-Adela Šturmova).
Varus: 1-Kristyna Hadlikova, 3-Kristyna Burešova, 4-Lucie Winterova, 5-Adela Šturmova, 11-Eva Kubešova, 12-Pavla Novotna, 17-Kristyna Janku.

Eesti: 1-Avely Kuldsalu, 2-Riin Emajõe, 3-Grete Ojala, 6-Lisanne Tamm (66. 14-Ragne Hindrimäe), 7-Mari Abel (81. 15-Tuuli Pungas), 8-Silja Goroško, 9-Kadre Päri, 10-Tiina Trutsi, 11-Merily Toom, 13-Liis Lepik, 16-Vlada Kubassova (81. 17-Eveli Randma).
Varus: 12-Jana Pipar, 5-Eneli Õigus, 14-Ragne Hindrimäe, 15-Tuuli Pungas, 17-Eveli Randma, 18-Eret Elen Viidakas.

Mänguolud: tuuline vihmane ilm, muruväljak väga heas seisukorras.
Peakohtunik: Eszter Urban (HUN)
Abikohtunikud: Katalin Emese Török (HUN), Denitsa Krumova (BUL)
Neljas kohtunik: Donka Jeleva-Terzieva (BUL)