15

07.2010

13:30

Eesti U-19 viigistas Türgiga 1:1

Eesti U-19 jalgpallikoondis viigistas Maarjamäe staadionil Türgi eakaaslastega 1:1, tulles kaotusseisust välja 87. minutil.

Sarnaselt teisipäevase 1:2 lõppenud mänguga jäid eestlased ka täna teisel poolajal 0:1 kaotusseisu, kuid seekord viigiseisult enam teist väravat lüüa ei lastud. Eesti värava lõi kaitsja Joel Indermitte nurgalöögist peaga.

Nädala esimeses kohtumises läksid türklased 52. minutil Ömer Ali Sahineri väravast juhtima, kuid tänu Aleksei Belovile 85. minuti tabamusele suutis Eesti viigistada. Toona jäi viimane sõna 91. minutil täpne olnud Furkan Sekerile.