01

09.2010

17:42

Eesti U-19 koondis kaotas treeningmängus Tulevikule 2:3

Täna kell 18:00 kohtusid A. Le Coq Arena I muruväljakul sõprusmängus Eesti U-19 koondis ja Meistriliiga meeskond Viljandi JK Tulevik.

Esimese poolaja järel juhtisid viljandlased Rait Kasterpalu ja Aleksandr Kulatšenko löökidest 2:0. Noored suutsid küll Dmitri Knjazevi ja Martin Ustaali väravatest seisu viigistada, kuid viimane sõna jäi siiski mulkidele, sest Martin Taska lõi 87. minutil nende võiduvärava.

Sõpruskohtumine 1. septembril A. Le Coq Arena I muruväljakul
kell 18:00 EESTU U-19 - VILJANDI JK TULEVIK  2:3 (0:2)

Väravad: 78. Dmitri Knjazev, 80. Martin Ustaal - 9. Rait Kasterpalu, 29. Aleksandr Kulatšenko, 87. Martin Taska
Hoiatused: 54. Rasmus Munskkind, 62. Rait Kasterpalu

Eesti U-19: Marko Meerits, Maksim Podholjuzin, Elvis Liivamägi, Karol Mets, Aleksandr Kulinitš, Bert Klemmer, Andreas Raudsepp, Stanislav Goldberg, Joonas Tamm, Karl Mööl, Artur Rättel.
Vahetusest sekkusid: Mart-Mattis Niinepuu, Nikita Baranov, Joel Indermitte, Martin Ustaal, Rain Aasmäe, Richard Leht, Trevor Elhi, Dmitri Knjazev

JK Tulevik: Alan Ventsel, Sander Sinilaid, Mikk Sillaste, Rait Kasterpalu, Mairo Astur, Aiko Orgla, Rasmus Munskind, Edwin Stüf, Aleksandr Kulatšenko, Rauno Tutk, Mikk Pärt, Mikk Reintam, Martin Taska, Rasmus Tomson, ?. (mängiti edasi-tagasi vahetustega)