28

02.2012

18:00

Eesti U-19 koondis kaotas Belgiale 0:6

Eesti U-19 jalgpallikoondis alustas Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri aastat võõrsil 0:6 kaotusega Belgiale.

Võõrustajate väravad lõid 20. minutil Thorgan Hazard, 42. ja 54. minutil Dennis Praet, 73. minutil Yannick Ferreira-Carrasco, 76. minutil Zinho Gano ja 78. minutil Heymans.

Eesti suutis mängus sees püsida ja võimalusi tekitada seisuni 0:3, mille järel mängukindlus lagunes. Kordusmatši peavad samad koondised neljapäeval.

Mullu viigistas Eesti U-19 koondis Eliitringi turniiril sama vastasega 0:0 ja maavõistlusmängudes mängiti samuti 0:0 viiki ja kaotati 0:2.

Rahvusvaheline U-19 koondiste maavõistlusmäng 28.02.2012
BELGIA U-19 – EESTI U-19 6:0 (2:0)

Väravad: 20. Thorgan Hazard, 42., 54. Dennis Praet, 73. Yannick Ferreira-Carrasco, 76. Zinho Gano, 78. Heymans

Belgia U-19: Lemaire, Vervoort, Arslanagic, Zennaro (64. Heymans), Mestdagh, M. Tarfi (82. De Neve), Naudts (64. Feltesse), Praet, Ferreira-Carrasco, Hazard (64. Van Tricht), Limbombe (64. Gano).

Eesti U-19: 1-Vadim Gurnik, 2-Johannes Kukebal, 3-Kevin Ingermann, 4-Karol Mets, 5-Artur Pikk, 6-Nikita Martõnov (78. 16-Karl Ivar Maar), 7-Trevor Elhi (63. 15-Brent Lepistu), 8-Bert Klemmer (78. 14-Pavel Dõmov), 9-Hannes Anier (78. 17-Sander Lepik), 10-Artur Rättel (63. 18-Martin Kase), 11-Karl-Eerik Luigend
Varus: 12-Riido Reiman, 13-Märten Pajunurm, 14-Pavel Dõmov, 15-Brent Lepistu, 16-Karl Ivar Maar, 17-Sander Lepik, 18-Martin Kase.