Täna algusega kell 18:45 kohtuvad EJL TNTK Eesti ja Valgevene 1995. aastal ja hiljem sündinud
noormeeste U-19 koondised. Kordusmäng on samas kolmapäeval kell 14:00.
Muutlike
mänguoludega (vaheldus paduvihm ja päikesepaiste) kulgenud avapoolaeg lõppes külaliste
1:0 eduseisul, sest 31. minutil lõi värava Aleksey Belevich, Eesti head viigivõimalused
luhtusid. Teisel poolajal seis enam ei muutunud.
U-19 koondiste maavõistlus
12. augustil TNTK
staadionil
kell 18:45 EESTI - VALGEVENE 0:1
(0:1)
ametlik protokoll
Värav: 31. Aleksey Belevich
Hoiatused: 40. Aleksandr Yanchenko, 59. Arsen Bondarenko, 81. Yaroslav Yarotskiy
Eesti: 1-Matvei Igonen, 2-Andre Paju, 3-Siim Sillaots (70. 13-Sander Lootus), 4-Vladimir Avilov
(76. 14-Frederik Aardemäe), 5-Kevin Aloe, 6-Rauno Sappinen, 7-Erik Listmann, 8-Lauri Välja (61. 16-Karl
Johann Reitalu), 9-Kevin Kauber, 10-Kaspar Paur (70. 17-Gregor Aru), 11-Geir-Kristjan Suurpere (46. 15-Joseph
Saliste).
Varus: 12-Kristjan Tamme, 13-Sander Lootus, 14-Frederik Aardemäe, 15-Joseph
Saliste, 16-Karl Johann Reitalu, 17-Gregor Aru.
Valgevene: 1-Aleksei Kharitanovich,
15-Arsen Bondarenko, 6-Dmitriy Ignatenko, 14-Pavel Nazarenko, 5-Vlad Kaborda, 21-Evgeniy Milevskiy, 17-Yaroslav
Yarotskiy, 4-Nikita Patsko (74. 13-Sergey Vodyanovich), 11-Aleksey Belevich (82. 7-Sergey Melnik), 8-Aleksandr
Yanchenko (69. 20-Aleksandr Kucherov), 9-Kirill Sidorenko (61. 19-Evgeniy Azreskiy).
Varus:
12-Matvey Frantskevich, 19-Evgeniy Azreskiy, 20-Aleksandr Kucherov, 22-Dmitriy Zinovich, 7-Sergey Melnik, 10-Iliya
Kostyushkin, 13-Sergey Vodyanovich.
Mänguolud: +17, vahelduva pilvisusega hoovihmane ilm;
muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 69
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Lennart Komp, Karl-Ander Reismann
Eesti U-19 koondise koosseis:
Väravavahid
Kristjan Tamme (21.09.1995) - Tallinna FC Levadia
Matvei Igonen
(02.10.1996) - Tallinna FC Infonet*
Kaitsjad
Frederik Aardemäe 12.03.1995) - FC Futura (FIN)
Siim Sillaots
(25.03.1995) - Tartu JK Tammeka
Karl Martin Kaasik (01.03.1995) - Turun Palloseuraan (FIN)
Kevin Aloe
(07.07.1995) - Tallinna FC Flora
Sander Lootus (31.08.1995) - Tallinna FC Flora
Andre Paju (05.01.1995)
– Tartu JK Tammeka*
Vladimir Avilov (10.03.1995) - Tallinna FC Infonet*
Poolkaitsjad
Erik Listmann (09.02.1995) - Nõmme JK Kalju
Joseph Saliste
(10.04.1995) - Tallinna FC Flora
Marten Saarlas (29.03.1995) - Tallinna FC Levadia
Geir-Kristjan
Suurpere (26.02.1995) - Tartu JK Tammeka
Gregor Aru (12.03.1995) – Tallinna FC Levadia
Karl
Johann Reitalu (13.05.1995) - Tallinna FC Flora
Lauri Välja (25.05.1995) - Tallinna FC Levadia/JK
Tallinna Kalev*
Kaspar Paur (16.02.1995) - Tallinna FC Levadia*
Rauno Sappinen - Tallinna FC Flora*
Svjatoslav Jakovlev (24.04.1996) - Tallinna FC Levadia**
Siim Mäeots (19.08.1995) - Pärnu
Linnameeskond**
Tanel Lang (15.08.1995) - Viljandi JK Tulevik**
Robert Sahokia (19.04.1995) - Tallinna
FC Ararat TTÜ**
Ründajad
Kevin Kauber (23.03.1995) - Åbo IFK (FIN)
Frank Liivak
07.07.1996) - Almere City FC (NED)
Bogdan Vaštšuk (04.10.1995) - Tallinna FC Infonet
Henri Hanson (18.04.1995) - Pärnu Linnameeskond
*Naasevad oma klubi juurde pärast esimest
kohtumist
**Liituvad koondisega pärast esimest maavõistlust
Peatreener: Karel Voolaid (pildil)
Abitreener: Liivo Leetma
Väravavahtide treener: Aiko Orgla
Füsioterapeudid: Helen Soosalu, Maret Mets