13

07.2012

14:37

Eesti U-18 koondis võitis Lätit 4:2

Eesti U-18 koondis, kuhu kuuluvad 1995. aastal ja hiljem sündinud jalgpallurid, kohtus Staiceles Läti eakaaslaste koondisega ja saavutas 4:2 võidu.

Eesti jäi küll juba 5. minutil 0:1 kaotusseisu, kuid suutis seejärel kolm kiiret vastuväravat lüüa ja poolajavileks 3:1 juhtima asuda. Väravad lõid Lauri Välja, Marten Saarlas ja Henri Hanson.

Läti vähendas küll kaotusseisu, lüües 49. minutil 2:3, kuid 79. minutil taastas Henri Hanson Eesti kaheväravalise eduseisu 4:2 ja nii mäng ka lõppes.

U-18 koondiste maavõistlus Staiceles 13. juulil
kell 16:00 LÄTI - EESTI  2:4 (1:3)
Väravad: 5. Vladislavs Gutkovskis, 45. Andrejs Kiriļins - 25. Lauri Välja, 30. Marten Saarlas, 44., 79. Henri Hanson
Hoiatused: 45. Andrejs Kiriļins - 58. Lauri Välja

Läti: 1-Romāns Maksimovs (46. 12-Toms Vīksna), 2-Aleksandrs Maksimovs, 3-Vitālijs Aguls (88. 16-Ruslans Bacika), 4-Dmitrijs Klimaševičs, 5-Jevgēņijs Bragins (74. 17-Edgars Omeļjaņenko), 6-Jevgēņijs Kazačoks, 7-Emīls Knapšis (55. 15-Dāvis Indrāns), 8-Andrejs Kiriļins, 9-Vladislavs Gutkovskis, 10-Jānis Ikaunieks (87. 14-Ņikita Kovaļonoks), 11-Arkādijs Narčuks (59. 13-Ņikita Bērenfelds).
Varus: 12-Toms Vīksna, 13-Ņikita Bērenfelds, 14-Ņikita Kovaļonoks, 15-Dāvis Indrāns, 16-Ruslans Bacika, 17-Edgars Omeļjaņenko, 18-Ņikita Dobratuļins.

Eesti: 1-Magnus Karofeld, 2-Hindrek Ojamaa (50. 13-Marko Kabel), 3-Siim Mäeots, 4-Sander Lootus, 5-Kevin Aloe, 6-Karl-Johann Reitalu, 7-Erik Listmann, 8-Tanel Lang, 9-Marten Saarlas (41. 16-Henri Hanson), 10-Lauri Vālja (90.+3. 14-Vladimir Avilov), 11-Priit Peedo (73. 17-Pavel Marin).
Varus: 12-Matvei Igonen, 13-Marko Kabel, 14-Vladimir Avilov, 15-Siim Sillaots, 16-Henri Hanson, 17-Pavel Marin.

Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Dmitrijs Naļivaiko
Abikohtunikud: Raimonds Tatriks, Vasīlijs Botošs (kõik Läti)