18

08.2010

09:40

Eesti U-17 sai Walesi vastu viigi ja kaotuse

Eesti U-17 koondis pidas sel nädalal Walesi eakaaslastega kaks sõprusmängu, teenides neist 1:1 viigi ja 1:2 kaotuse.

Teisipäeval toimunud esimeses kohtumises jäid eestlased Maarjamäe staadionil 12. minutil Gethyn Hilli väravast kaotusseisu, kuid suutsid 80 minutit kestnud kohtumise neljanda lisaminutil tänu Martin Allikule 1:1 viigi jalule seada.

Neljapäevases kordusmängus haaras juhtohjad Eesti, kes läks 18. minutil Kevin Kauberi väravast ette. Teisel poolajal anti aga edu käest, kui kaks tabamust võõrustajate võrku lõi Hill.

Tänavu on Eesti U-17 koondise arvel üks viik ja viis kaotust. Järgmine kohtumine peetakse 8. septembril võõrsil Luksemburgi vastu.