07

04.2011

09:49

Eesti U-17 koondis kaotas Šveitsile ka kordusmängu

Täna toimus Maarjamäe jalgpallikompleksi kunstmuruväljakul korduskohtumine Eesti ja Šveitsi U-17 koondiste vahel. Teisipäeval jäid teatavasti tulemusega 2:0 peale šveitslased.

Juba mängu 4. minutil avas külaliste mängija Gent Mazreku penaltist skoori, kuid peagi viigistas Sander Lootus samuti 11-meetri karistuslöögist seisu. Poolaeg lõppeski 1:1.

Teisel poolajal suutis Eesti kaua aega viigiseisu hoida, kuid 65. minutil viis Gent Mazreku siiski oma teise tabamusega külalised uuesti ette. Kaks minutit hiljem realiseerisid šveitslased veel ühe penalti ja koos lõpuvilega said kirja ka neljanda värava. Kahe viimase värava autoriks oli Omar Thali.