19

10.2009

13:38

Eesti U-17 koondis kaotas Prantsusmaale tõsise võitluse järel 1:3

Eesti U-17 jalgpallikoondis kaotas Euroopa meistrivõistluste valikturniiril teises kohtumises Prantsusmaale 1:3.

Külalised läksid juhtima juba 7. minutil, kui täpne oli Yaya Sanogo. Eestlased aga ei jätnud jonni ning 21. minutil seadis Richard Leht jalule viigi.

Pärast seda jäi Eesti Kadrioru staadionil tõsise surve alla ning füüsiliselt tugevamad prantslased võtsid oma 69. minutil, kui oma teise värava sai kirja Sanogo. Kaks minutit enne lõpuvilet vormistas Bilel Omrani seisuks 3:1.

Teises esmaspäevases kohtumises sai Ukraina 1:0 jagu Sloveeniast, kes pole seni punktiarvet avada suutnud.

Valikturniir jätkub neljapäeval, kui Eesti mängib Kadriorus kell 15.00 Sloveeniaga ja Prantsusmaa samal ajal Rakveres Ukrainaga. Pilet mängule maksab 25 krooni.

U-17 EM-valikturniiri mäng 19. oktoobril Kadrioru staadionil
kell 15:00 PRANTSUSMAA - EESTI   3:1 (1:1)
Väravad: 7., 70. Yaya Sanogo, 78. Bilel Omrani - 20. Richard Leht
Hoiatus: 67. Bilel Omrani

Prantsusmaa: 16-Maxime Dupe, 2-Tony Huston, 3-Alvin Arrondel, 5-Wesley Yamnaine, 6-Geoffrey Kondogbia (63. 14-Marco Rosenfelder), 8-William Le Pogam, 9-Yaya Sanogo, 10-Bilel Omrani, 13-Samuel Umtiti, 15-Eliott Sorin, 17-Vincent Leroux (73. 7-Abdoulaye Doucoure).
Varus: 1-Alphonse Areola, 4-Formose Mendy, 7-Abdoulaye Doucoure, 11-Dylan Deligny, 12-Lucas Digne, 14-Marco Rosenfelder, 18-Ibrahima Tandia.

Eesti: 1-Karli Kütt, 2-Bert Klemmer, 4-Taavi Viikna (73. 14-Sander Mikk), 5-Karol Mets, 6-Krister-Kaspar Rannamaa, 7-Andreas Raudsepp, 8-Karl-Eestik Luigend, 9-Hannes Anier, 10-Richard Leht, 11-Dmitri Knjazev (72. 16-Martin Ustaal), 13-Kevin Ingermann (39. 3-Artur Pikk).
Varus: 12-Sander Jenk, 3-Artur Pikk, 14-Sander Mikk, 15-Valjo Kütt, 16-Martin Ustaal, 17-Ivo-Henri Pikkor, 18-Artur Rättel.