15

10.2011

14:51

Eesti U-17 koondis kaotas ka Slovakkiale 0:5

Eesti U-17 jalgpallikoondis pidi Euroopa meistrivõistluste valikturniiril vastu võtma teise 0:5 kaotuse järjest, kui laupäeval alistuti Slovakkiale.

Mängu julgelt alustanud Eesti jäi kaotusseisu 7. minutil, kui ebatäpse söödu järel avas skoori Filip Duriš. 17. minutil kasvatas Milan Škriniar külaliste eduseisu kauglöögist. Teist poolaega vahetustega alustanud Eesti lootused said valusa hoobi 65. minutil pärast Frank Liivaku eemaldamist.

Arvulisse ülekaalu pääsemise järel oli 70. ja 84. minutil täpne Marek Zuziak ja 72. minutil Lubomir Šatka.

Koondise treeneri Frank Bernhardti sõnul maksid kätte individuaalsed eksimused, mille vastased edukalt ära kasutasid. “Teisel poolajal üritasime ja olime loovamad, kuid punase kaardi järel muutus olukord topeltraskeks ja tuli jälle suur kaotus,” lausus Bernhardt.

Teises laupäevases mängus alistas Saksamaa kõige napimalt 1:0 Albaania, kellega Eesti mängib teisipäeval kell 15.00 A. Le Coq Arenal. Samal ajal kohtuvad Saksamaa ja Slovakkia Kadriorus.