19

08.2015

17:30

Eesti U-17 koondis alistas JK Sillamäe Kalev II 3:0

Eesti U-17 koondis pidas treeninglaagri lõpetuseks 16. augustil Sillamäel sõprusmängu kohaiku Esiliigas B mängiva Kalev II-ga. Mängu pikkuseks oli sellele vanuseklassile tavatult 2X45 minutit.

Esimesel poolajal mängiti ettevaatlikult, koondislased kohanesid mänguolude ja vastasega. Teisel poolajal hakul tehti palju vahetusi ja U-17 koondis asus domineerima. 61. minutil pääses väravavahiga silmitsi Markus Vaherna ja avas skoori. Erik Sorga lõi 63. minutil penaltist ja 74. minutil mängust veel kaks väravat.

Sillamäelaste vasturünnakud neile edu ei toonud ja kohtumine lõppeski Eesti U-17 koondise 3:0 võiduga.

Eesti U-17 koosseis: Ingmar Krister Paplavskis (46. Daniil Koroljov, 80. Jürgen Leppsalu), Kristofer Reinberg (46. Freddie Heinmaa), Robin Tarius (46. Mirko Mardiste), Alex Roosalu (46. Marko Lipp), Artjom Davõdov (46. Aleks Savirand), Markus Lokk (46. Heger Olviste), Creiton Kojalo (60. Markus Lokk, 75. Alex Roosalu), Vsevolod Zassuhhin (46. Markus Soomets), Marek Kovbenja (46. Erik Sorga), Lucas Liiva (46. Markus Poom), Mark Anders Lepik (46. Markus Vaherna).

Peakohtunik: Andrei Vorobjov