31

07.2013

16:54

Eesti neiud kaotasid Norrale 0:7

Eesti toimuval UEFA neidude EM-valikturniiril toimusid täna teise vooru mängud. Eesti kaotas Norrale 0:7.

Eesti pidas A. Le Coq Arenal toimunud mängus vastu 17. minutit, siis avasid norralannad skoori. Poolajaks oli skoor 0:4.

Päeva avamängus Kadrioru staadionil alistas Rumeenia Horvaatia 2:1.

Koondise peatreener Katrin Kaarna ütles pärast mängu, et norralannade mäng oli täna teistsugune, kui avamängus Rumeenia vastu. "Nad ei kasutanud nii palju oma vasakut äärt ja olid täna ka vähem agressiivsemad rünnakul ning hoidsid rohkem palli," kommenteeris Kaarna.

"Tulemas on veel üks raske mäng Horvaatiaga. Nad lõid Norrale ühe värava ja nende ründajad on tugevad," kirjeldas Kaarna vastast. "Miks mitte ka ise üks värav lõpuks ära lüüa," lisas ta.

Peatreener lisas, et praegu on mängijate jaoks õppimise aeg ning ta loodab, et sellest vanuseklassist tuleb ka mängijaid tulevikus A-koondisesse.

Turniiri toetavad Vopak E.O.S ja Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

Neidude U-17 EM-valikmäng 31. juulil
kell 17:30 NORRA - EESTI  7:0 (4:0)
Väravad: 17. Mariken Kleppe, 23. Synnøve Hafnor, 35. Karoline Heimvik Haugland, 38. Siw Døvle, 47. Nora Eide Lie, 70., 79. Marie Dølvik Markussen
Hoiatus: 6. Jessika Uleksin

Norra: 1-Ida Norstrøm (54. 12-Marthe Gjerde Stølen), 2-Siw Døvle, 3-Julie Skaugrud Larsen, 5-Marit Bratberg Lund, 14-Mariken Kleppe, 4-Tuva Hansen, 6-Ceilie Høegh Dekkerhus, 7-Nora Eide Lie, 8-Karoline Heimvik Haugland (54. 15-Ida Marie Fikseth Fossem), 17-Synnøve Hafnor (54. 11-Marie Dølvik Markussen), 18-Sandra Simonsen.
Varus: 12-Marthe Gjerde Stølen, 13-Carine Enger Larsen, 15-Ida Marie Fikseth Fossem, 9-Nora Hanssen, 10-Vilde Fjelldal, 11-Marie Dølvik Markussen.

Eesti: 1-Alina Tarassenko, 2-Kairi Õisma, 3-Jessika Uleksin (75. 16-Sandra Hansen), 4-Ketlin Saar, 5-Diana Aleksejeva, 6-Annaliis Strigin, 9-Kirke-Johanna Pallon (48. 13-Kristel Zimmer), 10-Sandra Reivik, 11-Anett Kadastu, 14-Lisette Tammik, 18-Grenelin Herlis Raud (54. 7-Anette Rõõmussaar).
Varus: 12-Margret Alexandra Aljasmäe, 8-Aleksandra Miljakova, 13-Kristel Zimmer, 16-Sandra Hansen, 7-Anette Rõõmussaar, 15-Alina Fitissova, 17-Elizaveta Rutkovskaja.

Mänguolud: +20, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.