20

09.2013

16:57

Eesti naiste koondis kaotas Itaaliale

Eesti naiste jalgpallikoondis alustas 2015. aasta maailmameistrivõistluste valiksarja tugeva Itaalia koondise vastu. Esimene poolaeg lõppes väravateta viigiga.

57. minutil avasid külalised siiski skoori, kui täpne oli Ilaria Mauro ja suurendasid eduseisu kiiresti viieväravaliseks. Lõppsõna kuulus siiski meile, kui Katrin Loo 88. minutil Eesti auvärava lõi! Seega kokkuvõttes Itaalia 5:1 võit.

FIFA edetabelis asub Itaalia naiskond 12. real, Eesti on 74. Lisaks kuuluvad meie valikgruppi veel Hispaania, Makedoonia, Tšehhi ja Rumeenia. Makedoonia kohtus täna Rumeeniaga ja kaotas 1:9.

Naiste MM-valikmäng 20. septembril A. Le Coq Arenal
kell 18:00 EESTI - ITAALIA  1:5 (0:0)
Väravad: 88. Katrin Loo - 57. Ilaria Mauro, 68., 72. Melania Gabbiadini, 70. Martina Rosucci, 77. Barbara Bonansea
Hoiatused: -

Eesti: 1-Getter Laar, 2-Riin Emajõe, 4-Pille Raadik, 7-Katrin Loo, 8-Kaire Palmaru (73. 6-Tiina Trutsi), 9-Signy Aarna, 14-Miina Kallas (73. 5-Daniela Mona Lambin), 15-Inna Zlidnis, 16-Grete-Lilijane Küppas, 17-Eneli Vals (81. 11-Merily Toom), 18-Kethy Õunpuu.
Varus: 12-Imbi Hoop, 3-Kristina Bannikova, 5-Daniela Mona Lambin, 6-Tiina Trutsi, 10-Kaidi Jekimova, 11-Merily Toom, 13-Margarita Žernosekova.

Itaalia: 1-Chiara Marchitelli, 2-Raffaella Manieri, 3-Roberta D'adda, 4-Alessia Tuttino, 6-Federica Di Criscio, 7-Daniela Stracchi, 8-Melania Gabbiadini, 9-Ilaria Mauro (69. 16-Paola Brumana), 10-Sandy Iannella (75. 18-Barbara Bonansea), 11-Elisa Camporese, 15-Martina Rosucci (75. 17-Lisa Alborghetti).
Varus: 12-Sara Penzo, 13-Michela Rodella, 14-Elena Linari, 16-Paola Brumana, 17-Lisa Alborghetti, 18-Barbara Bonansea, 19-Cristiana Girelli.

Mänguolud: +14, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.