30

03.2014

11:49

Eesti naiskond lõpetas 6. kohal

Laupäeval sai lõpu Eesti naiste U-19 koondise pikk turniir Kubok Spring Sotšis. Viimases mängus kohtuti Rumeeniaga mängus 5. kohale ja pärast 2:2 viigiga lõppenud poolaega, pidi Eesti siiski vastu võtma 2:5 kaotuse ja saavutas 6. koha, mis on väga hea saavutus, kuna viimastel aastatel ei suutnud Eesti veerandfinaali jõuda.

Eesti pidas turniiril 6 mängu, neist võideti kolm, Slovakkiat 2:1, Iraani 3:1 ja mängujärgsete penaltitega veelkord Slovakkiat (normaalaeg 1:1). Kaotused tulid 0:3 Ukrainalt, 0:4 USA-lt ja 2:5 Rumeenialt.

Parimaks saavutuseks Sotši turniiride ajaloos on aga IV koht 2010. aastal. Vaata, kes siis Eestit esindasid vanast uudisest.

Mäng 5.-6. kohale:

29. märtsil kell 11:10 Sotši Sputniku staadionil
EESTI - RUMEENIA  2:5 (2:2)
Väravad: 35. Jessika Uleksin, 39. Vlada Kubassova - 36., 63. Mara Batea, 40., 61. Alexandra Lunca, 50. Kinga Barabasi
Hoiatused: -

Eesti: Getriin Strigin (65. Maarja Virula), Birgit Allmere (52. Samanta Uueda), Jessika Uleksin (65. Annaliis Strigin), Ketlin Saar, Saron Läänmäe (59. Kristel Zimmer), Anett Vilipuu, Kädri-Li Ootsing (52. Elizaveta Rutkovskaja), Vlada Kubassova (64. Anette Rõõmussaar), Lisette Tammik, Ragne Hindrimäe, Kelly Rosen (74. Marie Heleen Lisette Kikkas).

Rumeenia: Iulia Niculescu (75. Linda Kajtar), Andreea Corduneanu (67. Ioana Deac), Roxana Prunean (66. Cristina Pop), Kinga Barabasi (76. Denisa Marcea), Iuliana Obreja (41. Laura Desmerean), Alice Roca (41. Claudia Bistrian), Beatrice Tarasila (71. Rahela Gangal), Mihaela Ciolacu, Andreea Voicu, Mara Batea, Alexandra Lunca.

Anette Rõõmussaar (02.06.1997) - Nõmme JK Kalju

Võistkonna treenerid on Keith Boanas ja Katrin Kaarna, abitreenerina tegutseb Aleksandra Ševoldajeva. Väravavahtide treener on Imbi Hoop ning koondisega on kaasas füsioterapeudid Kristiina Lind ja Maret Mets.