14

11.2009

13:34

Eesti mängis Albaaniaga väravateta viiki

Eesti jalgpallikoondisel ei õnnestunud sõprusmängus Albaania vastu määrustepärast väravat lüüa ning nii tuli leppida 0:0 viigiga.

Võitluslikus kohtumises käis pall teisel poolajal korra Albaania väravas, kui kapten Raio Piiroja suunas Konstantin Vassiljevi karistuslöögist tulnud palli peaga Albaania väravasse, kuid äärekohtunik nägi olukorras suluseisu.

Eesti koondis lõpetas kohtumise kümnekesi, sest 86. minutil teenis Piiroja vastase pidurdamise eest teise kollase kaardi, mis tõttu pidi väljakult lahkuma.

“Hea, et taga suutsime nullis hoida, aga kahju, et meil väga võimalusi ei tekkinud,” lausus Piiroja. “Ma arvan, et värava oleks pidanud ära lugema, sest kordusest on ka näha, et löögi hetkel rippus vastane mul küljes.”

Peatreener Tarmo Rüütli kasutas ohtrasti vahetusi, andes mänguaega kokku 16 mängijale.

Rahvusvaheline maavõistlus jalgpallis 14. novembril A. Le Coq Arenal
kell 16:00 EESTI - ALBAANIA  0:0 (0:0)
Väravad
: -
Hoiatused: 45.+1., 87. Raio Piiroja - 84. Debatik Curri
Eemaldamine: 87. Raio Piiroja

Eesti: 1-Sergei Pareiko, 2-Tihhon Šišov (46. 17-Enar Jääger), 3-Taavi Rähn (46. 15-Ragnar Klavan), 4-Raio Piiroja, 5-Dmitri Kruglov, 8-Ats Purje (89. 16-Alo Bärengrub), 6-Aleksandr Dmitrijev, 14-Konstantin Vassiljev, 10-Joel Lindpere, 18-Kaimar Saag (60. 11-Vladimir Voskoboinikov), 19-Kristen Viikmäe (46. 13-Andrei Sidorenkov).
Varus: 30-Mihkel Aksalu, 12-Artur Kotenko, 15-Ragnar Klavan, 17-Enar Jääger, 16-Alo Bärengrub, 13-Andrei Sidorenkov, 11-Vladimir Voskoboinikov, 9-Tarmo Kink.

Albaania: 12-Isli Hidi, 4-Armen Dallku (90.+1. 3-Andi Lila), 5-Lorik Cana, 6-Debatik Curri, 7-Ansi Agolli, 10-Klodian Duro, 13-Ervin Skela, 14-Jahmir Hyka (88. 15-Jetmir Sefa), 16-Elis Bakaj (71. 11-Emiljan Vila), 17-Gilman Lika (75. 8-Muzaka Gjergji), 18-Hamdi Salihi (75. 9-Edmond Kapllani).
Varus: 1-Samir Ujkani, 2-Franc Veliu, 3-Andi Lila, 8-Muzaka Gjergji, 9-Edmond Kapllani, 11-Emiljan Vila, 15-Jetmir Sefa.

Mänguolud: -1, pilves sademeteta ilm; väljak heas seisukorras.