23

01.2012

12:49

Eesti mängijad võõrsil: Ojamaa andis viigisöödu

Henrik Ojamaa andis möödunud nädalal taas põhjuse endast rääkida, olles osaline väravas, mis päästis Motherwellile Šotimaa meistrisarjas viigipunkti.

Dundee Unitedi vastu 61. minutil väljakule pääsenud Ojamaa andis 85. minutil täpse söödu Michael Higdonile, kelle tabamusest ka viik sündis. Pärast 22 mängu on Motherwell 35 punktiga viies.

Ragnar Klavan vaatas pingilt, kuidas AZ Alkmaar mängis Hollandi meistrisarjas 1:1 viiki Amsterdami Ajaxiga. Kui selja taga on 18 vooru, püsib AZ endiselt liidrina, kuid edu PSV Eindhoveni ees on vaid üks punkt. 21. detsembril 37. minutil katkestatud karikavõistluste kaheksandikfinaali mängus Amsterdamis võitis AZ Ajaxit aga 3:2, Klavan koosseisu ei kuulunud.

Marko Meeritsa ja Raio Piirojata mänginud Arnhemi Vitesse kaotas Hollandis kodus 0:1 Nijmegen NECile ja jätkab seitsmendal tabelipügalal.

Martin Vunk aitas Küprosel Nea Salamis Famagusta 5:2 võidule Deryneia Anagennisi üle, sekkudes matši 72. minutil vahetusest, kui seis oli 5:1. Andrei Stepanov mängis Limassoli Arise eest kõik 90 minutit, kuid ei suutnud meeskonda päästa napist 0:1 allajäämisest Nikosia APOELile. Liigatabelis on Nea Salamis pärast 17 matši 23 punktiga seitsmes, Aris 15 punktiga 12nes.

Tarmo Kink ei kuulunud Middlesbrough koosseisu, mis alistus 27. voorus võõrsil 1:3 Coventry Cityle. Boro on 45 punktiga neljas.