13

12.2010

08:19

Eesti mängijad võõrsil: Boro võitis, Kink pingil

Lõppenud nädalal naasis võitude teele Middlesbrough, kes pärast neljamängulist võidupõuda alistas Cardiff City.

Middlesbrough sai Inglismaa esiliigas võidu juurde, olles kodus 1:0 parem teist kohta hoidvast Cardiffist. Tarmo Kink jälgis seda kohtumist varumeestepingilt. Pärast 21 vooru on Borol kirjas 21. kohta väärt 21 punkti, väljalangemistsoonist lahutab neid vaid parem väravate vahe.

Middlesbrough'st punkti ja pügala võrra kõrgemal asub Mihkel Aksalu tööandja Sheffield United, kes viimati alistus võõrsil Barnsley'le 0:1.

Ragnar Klavanita mänginud AZ Alkmaar kaotas Hollandi kõrgliigas võõrsil 0:2 Groningenile ja jätkab 18 vooru järel 32 punktiga viiendal kohal.

Henrik Ojamaa ei mahtunud Aacheni Alemannia koosseisu, mis viigistas Saksamaa 2. Bundesligas kodus 0:0 Düsseldorfi Fortunaga. Liigatabelis on Aachen 16 voorust teenitud 21 punktiga kümnes. Kaks astet madalamal, Regionalliga lõuna grupis alistas vigastust raviva Ingemar Teeverita mänginud Pfullendorf Hoffenheimi duubli 2:1, kerkides 11. kohale.

Kreeka tippliigas ei suuda AE Larissa endiselt punktisoont leida, jäädes viimati 0:4 alla Ateena AEK-le. Sander Puri jälgis kohtumist varumeestepingilt. Larissa on pärast 14 vooru 11 punktiga viimasel, 16. kohal.

Andres Oper ja Larnaka AEK said Küprose meistrisarjas teise kaotuse järjest, alistudes vahetus võitluses teise koha eest Nikosia Omoniale 0:2. Oper tegi kaasa terve mängu. Ats Purje ja Artur Kotenko tööandja Paphos jäi Achna Ethnikosele kodus alla 0:1. AEK on pärast 14 kohtumist 26 silmaga kolmas, Paphos 12 punktiga viimane.

Bakuu Inter (Dmitri Kruglov sisse 81. minutil) viigistas Aserbaidžaani kõrgliigas 1:1 Bakuu Azaliga ning langes viiendaks. 17 kohtumisest on Interil kirjas 28 punkti, liidrist Lenkorani Hazarist jäädakse üheksa punkti kaugusele. Nädala keskel alistati karikavõistlustel aga 4:1 FK Susa ning jõuti veerandfinaali, Kruglov jälgis seda kohtumist pingilt.