20

07.2009

07:27

Eesti koondislaste nädalavahetus välisliigades

Itaalia tugevuselt teise liiga Serie B klubiga Ascoli liitunud Enar Jääger debüteeris pühapäeval uue meeskonna eest, kui sõpruskohtumises mängiti 2:2 viiki Udinesega. Eesti koondise paremkaitsja sekkus mängu teisel poolajal.

Väravavaht Sergei Pareiko aitas Tomski Tomi 4:0 võidule FK Himki üle. Terve kohtumise kaasa teinud Pareiko paistis teisel poolajal silma kahe hea tõrjega. Ühe kauglöögist tulnud palli tõi Tomi kapten ära ristnurgast.

Liigatabelis asub Tom 16 meeskonna konkurentsis 16 punktiga 11. kohal. Kaks kohta kõrgemal olev Moskva Lokomotiiv jääb kahe silma kaugusele.

Lvivi Karpatõ alistas Ukraina meistrisarja avakohtumises võõrsil 2:1 Poltava Vorskla. Sergei Zenjov (pildil) pääses väljakule 78. minutil.

Taani meistriliiga esimeses voorus võitis SønderjyskE 1:0 Randersi meeskonda. Andrei Sidorenkov pääses platsile teiseks poolajaks. Silkeborg IF viigistas 1:1 mulluse esiliiga võitja HB Køgega. Kaimar Saag alustas algkoosseisus, kuid vahetati 65. minutil välja.

Valitsev Soome meister Turu Inter alistus 15. vooru kohtumises võõral väljakul 0:1 Jyväskyla meeskonnale. Ats Purje pääses väljakule teiseks poolajaks. Inter on 14 klubi seas 21 punktiga kuuendal kohal.

Konstanin Vassiljev alustas Lendava Naftaga uut Sloveenia kõrgliiga hooaega kaotusega. Nafta alistus võõral väljakul 0:2 Velenje Rudarile, kes lülitas UEFA Euroopa Liigas konkurentsist Narva Transi. Vassiljev tegi kaasa kõik 90 minutit.

Pimesooleoperatsioonist taastuv Ragnar Klavan ei saanud aidata oma koduklubi AZ Alkmaari, kes alistus sõprusmängus 0:1 Belgia meeskonnale Club Brügge.