26

05.2010

17:39

Eesti koondis tegi Horvaatiaga väravateta viigi

Eesti jalgpallikoondis võitles maailma edetabelis 10. kohal asuva Horvaatia vastu välja magusa 0:0 viigi.

Möödunud reedel Soome 2:0 alistanud Eesti sai teise väärt tulemuse järjest, hoides tugevad külalised kuival. Peatreener Tarmo Rüütli pidas viiki õiglaseks tulemuseks.

“Üks võit, üks viik – mai kohta hea seeria,” lausus Rüütli. “Fännid plaksutasid, järelikult oli hea mäng ning viik täna õiglane tulemus.”

Ka tema ametivend, horvaatide juhendaja Slaven Bilic oli seda meelt, et viik oli mängukäiku arvestades õigustatud. “Meil olid paremad võimalused ning poolajal arvasin, et võidame selle mängu,” lausus Bilic. “Teisel poolajal me ei söötnud enam nii hästi.”

Eesti rahvuskoondis peab oma järgmised mängud Balti turniiril, kui 19. juunil ollakse vastamisi Lätiga ning päev hiljem võõrustaja Leeduga.