31

01.2014

20:00

Eesti kaotas Venemaale 0:3 (lisatud kommentaar)

Sankt-Peterburgis toimuval Kubok Sodruzestval kaotas Eesti noortekoondis täna Venemaa eakaaslastele 0:3.

Venemaa asus kohtumist juhtima 14. minutil, mil täpne oli Mikhail Zemskov. 33. minutil oli Eestil ohtlik rünnak, nurgalöögi järel olid aktsioonis Brent Lepistu ja Karol Mets, aga palli väravasse saada ei õnnestunud. 37. minutil kahekordistas idanaabrite edu jällegi Zemskov. Venemaa viimane tabamus sündis 57. minutil. Eesti mängu parimaks valiti Karol Mets.

"Kahjuks peegeldab mänguskoor täna ka platsil toimunut. Me ei suutnud seekord Venemaale lahingut anda," ütles koondise peatreener Martin Reim.

"Aga olen lähtunud siin turniiril põhimõttest, et kõik peaksid saama mängida. Turniiril on koormus suur ning ka pühapäevase kohtumise eel pean üle vaatama, kes ja kui palju platsil käinud on," selgitas Reim.

"Loomulikult pole emotsioon nii hea, kui oli pärast Läti mängu, aga see on arusaadav. Loodan siiski, et see, et jõudsime nelja hulka, motiveerib mängijaid. Oleme veel kohas, kus päris kõiki vastaseid ka veel ei alista," sõnas Reim.

Pühapäeval Eesti aja järgi kell 13:30 on Eesti vastaseks 3.-4. koha mängus Valgevene, kes kaotas tänases esimeses poolfinaalis 0:1 Ukrainale.