Kasahstan: 18-David Loria (46. 1-Aleksandr Mokin), 3-Aleksandr Kirov, 5-Aleksandr Kislitsyn, 8-Rinat Abdulin, 20-Vyacheslav Erbes, 6-Andrey Karpovitch, 10-Ruslan Baltijev, 7-Danat Nusserbayev, 8-Sergey Ostapenko, 19-Maxat Baizhanov (76. 16-Sabõrhan Ibrayev), 20-Zhambyl Kukejev.
Varus: 1-Aleksandr Mokin, 16-Sabõrhan Ibrayev, 17-Ilja Vorotnikov, 13-Azat Nurgaliyev, 2-Abzal Zhumabayev, 12-Aldan Baltayev, 23-Sergey Khiznitðenko.

Eesti: 1-Sergei Pareiko (46. 12-Artur Kotenko), 17-Enar Jääger, 4-Raio Piiroja, 3-Taavi Rähn (59. 19-Alo Bärengrub), 26-Ragnar Klavan (46. 5-Dmitri Kruglov), 21-Tarmo Kink, 20-Aleksandr Dmitrijev, 23-Konstantin Vassiljev (46. 13-Martin Vunk), 10-Joel Lindpere (55. 18-Gert Kams), 8-Vladimir Voskoboinikov, 22-Sergei Zenjov (46. 7-Ats Purje).
Varus: 12-Artur Kotenko, 19-Alo Bärengrub, 18-Gert Kams, 5-Dmitri Kruglov, 13-Martin Vunk, 7-Ats Purje.

Abikohtunik: Serkan Ok (TUR), Erdinc Sezertam (TUR)
Neljas kohtunik: Halis Özkahya (TUR)
Pealtvaatajaid: 200

Mängu käik:
Esimene poolaeg
Lindpere korneri järel lööb Zenjov peale, vv Loria tõrjub, vastaste kaitsja annab palli Lindperele, kuid Loria on taas tasemel. Peale seda on ka vastastel paar võimalusepoega, kuid Eesti kaitse on esmalt parem ja teine löök läheb mööda.
Rähni kauglöögi tõrjub ristnurgast taaskord Loria, nurgalöögi järel pääseb löögile Piiroja, seekord üle.
Järgneb kaks head tõrjet Pareikolt.
Lindpere löök müüri, pall Kingile, kes lööb napilt üle.
Kasahhide rünnaku tõrjub jällegi Pareiko.
28. minutil teeb Piiroja vea karistusala lähedal ja Baltijevi karistuslöök "üheksasse" toob tabloole 1:0 Kasahstanile.
Edasi omab Eesti kuni poolaja lõpuni initsiatiivi, kuid väravat ei tulnud. Rähn + Zenjov, Loria tõrjus, Kink + Voskoboinikov, kaitsja jäi ette. Klavani kauglöök - Loria on hea.
Teine poolaeg
Eestil palju vahetusi, Gert Kamsi läbimurde ja söödu järel oli võimalus Ats Purjel, kuid vastaste uus väravavaht on samuti tasemel, nagu ka veidi hiljem Artur Kotenko, päästes Eesti 0:2 kaotusseisu jäämisest. Varsti päästab Kotenko Eesti uuesti, sellele vastame meiegi võimsa rünnakuga, kuid Kingi üritus blokeeritakse ja Vunk lööb napilt mööda. Jätkub kiiretempoline mäng, Eesti rakendab pressingut. Pall ei püsi kummagi meeskonna kontrolli all eriti pikalt. Kasahhid löövad teisegi värava, kuid fikseeritakse suluseis. Initsiatiiv kandub Kasahstani poolele ja 81. minutil lööbki avavärava autor Baltijev jällegi värava, seekord reeglitepäraselt.
Nüüd proovib Eesti veel midagi päästa, kuid tundub, et täna ei ole meie päev.
Kohtunik andis 3 lisaminutit ja lõpetas seejärel mängu. Seekord olid kasahhid paremad. 0:2