20

10.2010

11:40

Eesti kaotas Bosniale 1:4 (VIDEO)

Eesti U-17 jalgpallikoondis lõpetas koduse Euroopa meistrivõistluste valikturniiri Kadrioru staadionil 1:4 kaotusega Bosnia ja Hertsegoviinale.

Külalised haarasid 2:0 edu 9. minutiks, kui kahel korral jõudis sihile Armin Hodžic. Väravate arve avas ta 2. minutil penaltist.

Albert Anissimov kahandas võõrustajate kaotusnumbrid 42. minutil 1:2-le, kuid Hodžic vastas sellele 50. minutil ka kolmanda tabamusega ning lõppseisu vormistas Amar Rahmanovic 75. minutil.

“Täna tegime vigu, mille taoliseid ei tohiks enam endale lubada,” ütles peatreener Frank Bernhardt. “Võistkond ei ole füüsiliselt veel nii tugev, et kaotusseisust mängu murrangut tuua.”

Teises tänases kohtumises kindlustas Saksamaa 2:1 võiduga Austria üle alagrupi võidu. Saksamaa teenis 9, Austria 4, Bosnia ja Hertsegoviina 3 ning Eesti 1 punkti.