10

10.2009

15:52

Eesti kaotas Bosnia ja Hertsegoviinale 0:2

Maailmameistrivõistluste valikturniiri eelviimases voorus kaotas Eesti koondis A. Le Coq Arenal Bosnia ja Hertsegoviinale 0:2.

Vastased, kes kindlustasid selle võiduga endale valikgrupis teise koha ja esmakordse edasipääsu play-off ringi, lõid mõlemal poolajal ühe värava.

30. minutil jõudis sihile Edin Džeko ning 64. minutil Vedad Ibiševic. Eesti parimaid võimalusi oli Vladimir Voskoboinikovil, kuid ründaja ei suutnud palli raamidesse suunata.

Teistes meie grupi tänastes mängudes kaotas Armeenia kodus Euroopa meistrile Hispaaniale 1:2 ja Belgia võitis Türgit 2:0.

2010. a. MM valikmäng, 10. oktoobril, A. Le Coq Arenal
kell 19:00 EESTI - BOSNIA ja HERTSEGOVIINA  0:2 (0:1)
Väravad: 30. Edin Džeko, 64. Vedad Ibiševic
Hoiatused: 88. Aleksandr Dmitrijev - 45. Senijad Ibricic

Eesti: 1-Sergei Pareiko, 17-Enar Jääger, 3-Taavi Rähn, 4-Alo Bärengrub, 15-Ragnar Klavan, 7-Sander Puri, 14-Konstantin Vassiljev, 6-Aleksandr Dmitrijev, 5-Dmitri Kruglov, 9-Tarmo Kink (73. 8-Ats Purje), 11-Vladimir Voskoboinikov (59. 18-Kaimar Saag).
Varus: 2-Tihhon Šišov, 10-Joel Lindpere, 8-Ats Purje, 12-Mihkel Aksalu, 13-Martin Vunk, 16-Pavel Londak, 18-Kaimar Saag.

Bosnia: 1-Kenan Hasagic (90.+1. 12-Asmir Begovic), 4-Emir Spahic, 5-Samir Muratovic (85. 2-Dzemal Berberovic), 6-Elvir Rahimic, 9-Sanel Jahic, 10-Zvjezdan Misimovic, 11-Edin Džeko, 13-Safet Nadarevic, 14-Vedad Ibiševic, 15-Sejad Salihovic, 17-Senijad Ibricic.
Varus: 2-Dzemal Berberovic, 3-Mirko Hrgovic, 7-Admir Vladavic, 8-Dario Damjanovic, 12-Asmir Begovic, 16-Zlatan Bajramovic, 18-Adnan Mravac.

Mänguolud: +6, vahelduva pilvisusega sademeteta ilm; väljak väga heas seisukorras.