05

04.2011

13:00

Eesti ja Šveitsi U-17 koondised mängisid 0:2

Täna kohtusid Maarjamäe jalgpallikompleksi kunstmuruväljakul esimeses omavahelises maavõistlusmängus Eesti ja Šveitsi U-17 koondised, mis koosnevad 1995. aastal ja hiljem sündinud jalgpalluritest. Korduskohtumine on neljapäeval, 7. aprillil kell 13:00 sealsamas.

Külalised asusid mängu 3. minutil Miguel Castroman löögist 1:0 juhtima. Rohkem esimesel poolajal väravaid ei löödud. Teise poolaja 61. minutil lõi Omar Thali külalistele teisegi värava ja nad võitsid 2:0.

U-17 koondiste maavõistlus Maarjamäel 5. aprillil
kell 16:00 EESTI U-17 - ŠVEITSI U-17  0:2 (0:1)
Ametlik protokoll
Väravad
: 3. Miguel Castroman, 61. Omar Thali
Hoiatus: 30. Gent Mazreku

Eesti U-17: 1-Marten Rimmel, 2-Vladimir Avilov (41. 15-Madis Tammsaar), 3-Dmitri Bereitorov, 4-Hindrek Ojamaa, 5-Siim Mäeots, 6-German Šlein (65. 16-Karl Johann Reitalu), 7-Erik Listmann, 8-Bogdan Vaštšuk, 9-Kevin Kauber (75. 18-Martin Jõgi), 10-Lauri Välja, 11-Kaspar Paur (54. 17-Sander Lootus).
Varus: 12-Henri Randväli, 13-Kevin Aloe, 14-Rauf-Roman Mikailov, 15-Madis Tammsaar, 16-Karl Johann Reitalu, 17-Sander Lootus, 18-Martin Jõgi.

Šveitsi U-17: 1-Leonard Kiener, 2-Michael Concalves, 3-Lucas Thoni (68. 13-Fabio Schindler), 4-Christophe Stenz, 5-Kevin Mbabu, 6-Gent Mazreku (65. 17-Shpetim Sulejmani), 7-Diego Zoller (61. 16-Samuele Campo), 8-Oliver Custodio Da Costa, 9-Boris Cespedes (54. 14-Flavio Cedeno), 10-Omar Thali (65. 15-Marvin Graf), 11-Miguel Castroman.
Varus: 12-Novem Baumann, 13-Fabio Schindler, 14-Flavio Cedeno, 15-Marvin Graf, 16-Samuele Campo, 17-Shpetim Sulejmani.

Pealtvaatajaid: 68
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Deniss Petrov

PS: Vaid German Šlein on sündinud 1996. aastal, kõik ülejäänud osalenud mängijad olid 1995. aastal sündinud. Täpsustus on vajalik selleks, et vältida arusaamatusi, kuna šveitslased nimetavad seda koondist U-16 koondiseks, kuid sügisesel UEFA valikturniiril osalevad nad siiski U-17 koondistena. Erinev tõlgendus on tingitud arvatavasti sellest, et Šveitsis vahetub hooaeg peale meistrivõistluste lõppu maikuus, meil Eestis aga uue kalendriaasta saabudes.