KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

NKV » UUDISED ()
Naiste karikafinaal Pärnu JK vs. Põlva FC Lootos on ühepoolne

Täna kell 13:30 A. Le Coq Arenal peetavas naiste karikafinaalis on vastamisi viimaste aastate valitseja Pärnu JK ning üllatajana end finaali võidelnud Esiliigas palliv Põlva FC Lootos.

Kõik sai kiiresti selgeks. 8. minutiks juhtis Pärnu JK juba 3:0 ning võitis poolaja 7:0. Mängu näeb
SIIT.

Poolfinaalis sai Põlva koduväljakul 2:1 jagu FC Levadiast, Pärnu oli 2:0 parem FC Florast. Veerandfinaalis alistas Põlva kodus Nõmme Kalju 1:0, Pärnu võitis Tartu SK 10 Premiumi 5:1. 1/8-finaalis oli Pärnu vaba, Põlva lõi Rahvaliigas pallivale Paidele 14 vastuseta väravat.

Finaali teenindavad FIFA kategooria naiskohtunikud Reelika Turi, Triinu Laos ja Anni Rahula. Neljas kohtunik on Jana Pipar, mänguinspektor Maaren ...

30.05.2015 13:31
1/2 finaal
Pärnu JK (N)-Tallinna FC Flora (N)2 : 0protokoll
Põlva FC Lootos (N)-Tallinna FC Levadia (N)2 : 1protokoll
Finaal
Pärnu JK (N) - Põlva FC Lootos (N) 11 : 0* mängu ankeetmängu protokoll
28.05.2015 10:47 Naiste karikafinaalis kohtuvad valitseja Pärnu ja üllataja Põlva
27.05.2015 07:35 Jüri Saar: me ei alahinda finaalis Põlvat
26.05.2015 14:37 Karikafinaali jõudnud Põlva naiskond usub oma võimalusse
13.05.2015 18:35 VIDEOD: Selgusid nii meeste kui naiste karikafinalistid
12.05.2015 08:57 Teisipäeval ja kolmapäeval selguvad karikafinalistid