KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS
Trükivaade

NKV » UUDISED ()
Naiste karikavõistlustel selgusid poolfinalistid

Täna toimus naiste karikavõistlustel kolm veerandfinaali. Esimene edasipääseja oli Pärnu JK, kes oli Tallinnas 3:0 üle Tallinna FC Flora II naiskonnast.

Kaks väravat, 25., ja 65. minutil lõi Anastassia Morkovkina, 35. minutil oli resultatiivne Margarita Žernosekova.

Teisena selgus edasipääseja paarist Tartu JK Tammeka ja JK Tallinna Kalevi vahel. Tammeka ülekaal väljendus numbrites 7:0. Kolm väravat Eva Nõmmelt.

Kolmandas, keskses mängus kohtusid Maarjamäel Tallinna FC Levadia ja mullune Eesti karikavõitja Tallinna FC Flora. Esimese poolaja järel oli seis viigis 1:1, Flora värava lõi Riin Emajõe (fotol), Levadia eest oli täpne Anett Vilipuu.

Teisel poolaja teenis Flora penalti ja Tiina Trutsi selle ka realiseeris ning tulemusega 2:1 edenes poolfinaali FC Flora.