KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS
Trükivaade

Tipneri karikavõistlused » UUDISED ()
Tallinna FC Flora finaalivastaseks tuleb JK Sillamäe Kalev

Evald Tipneri karikavõistluste teise finalisti selgitasid kolmapäeval Ida-Virumaal välja JK Sillamäe Kalev ja Viimsi JK.

Vaatamata Esiliiga B meeskonna Viimsi JK visale vastupanule pääses 2:0 võiduga 21. mail A. Le Coq Arenal toimuvasse finaali, kus vastaseks on Tallinna FC Flora JK Sillamäe Kalev.

Mängu eel:

Sillamäe Kalevi staadionil toimuvas kohtumises lasub võidukohustus Premium liigas pallival kodumeeskonnal, kes asub kõrgliigatabelis hetkel seitsmendal kohal. Kuigi Kalev pole sel aastal olnud eriti heas hoos, suudeti viimati võõrsil väravateta viik teha Tallinna FC Infonetiga.

Kui Sillamäe alistas kaheksa parema seas mõnevõrra üllatuslikult 1:0 FC Levadia, siis Viimsi JK pääses nelja sekka pärast veenvat võitu veerandfinaalis ...

03.05.2016 20:53 Esimesena pääses karikafinaali Tallinna FC Flora
14.04.2016 12:27 VIDEO: Karikavõistlustel loositi vastamisi Flora – Tammeka ning Sillamäe – Viimsi
14.04.2016 11:07 VIDEOD: Tipneri karikavõistluste 1/4-finaalide Flora – Santos ning Viimsi – Forza tipphetked
13.04.2016 21:51 Tipneri karikavõistlustel selgusid viimased poolfinalistid
13.04.2016 13:51 VIDEOD: Karikavõistluste veerandfinaalide Sillamäe - Kalju ja Tammeka - Tõrva tipphetked