KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS
Trükivaade

KV » UUDISED ()
Selgusid kõik karikavõistluste veerandfinalistid

Täna toimus Maarjamäel Evald Tipneri Eesti karikavõistluste käesoleva aasta viimane mäng.

Vastamisi läksid Viimsi FC Igiliikur III liigast ja Tallinna FC Flora II Esiliigast. Esiliiga tänavune valitseja FC Flora II asus kiirelt 2:0 juhtima ja võitis poolaja 3:0. Teisel poolajal jätkati samas vaimus, lõppseisuks fikseeriti 9:0.

Kevadel toimuvatesse veerandfinaalidesse pääsesid seega FCF Tallinna Ülikool, Tallinna FC Infonet II, Jõhvi FC Lokomotiv, Paide Linnameeskond, Nõmme Kalju FC, JK Sillamäe Kalev, Tallinna FC Flora ja Tallinna FC Flora II.

Viis meeskonda neist esindasid tänavu Premium liigat, üks Esiliigat, üks Esiliigat B ja üks teist liigat. Karikat kaitsnud Tallinna FC Levadia (fotol) on juba konkurentsist välja pudenenud.