KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Teine liiga» MÄNGUDE KALENDER (2016)
I voor
17.04 11:30Paide Linnanaiskond Tapa (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
17.04 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)FC Elva (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
17.04 14:00Rakvere JK Tarvas (N)TÜ Fauna Female (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
17.04 18:30JK Sillamäe Kalev (N)JK Tallinna Kalev II (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
II voor
23.04 14:00FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)Rakvere JK Tarvas (N)0 : 9mängu ankeet protokoll
24.04 12:00JK Tallinna Kalev II (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
24.04 14:00Tallinna FC Infonet (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
24.04 16:00JK Sillamäe Kalev (N)TÜ Fauna Female (N)3 : 2mängu ankeet protokoll
III voor
01.05 14:00FC Elva (N)JK Tallinna Kalev II (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
01.05 14:00Rakvere JK Tarvas (N)Tallinna FC Infonet (N)5 : 2mängu ankeet protokoll
01.05 16:00JK Sillamäe Kalev (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
07.05 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)TÜ Fauna Female (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
IV voor
15.05 14:00TÜ Fauna Female (N)FC Elva (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
15.05 14:30Rakvere JK Tarvas (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
15.05 16:00Tallinna FC Infonet (N)JK Sillamäe Kalev (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
15.05 18:30FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)1 : 7mängu ankeet protokoll
V voor
22.05 12:00FC Elva (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 12:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Tallinna FC Infonet (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
22.05 14:00JK Tallinna Kalev II (N)TÜ Fauna Female (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
22.05 16:00JK Sillamäe Kalev (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
VI voor
29.05 11:30Rakvere JK Tarvas (N)JK Sillamäe Kalev (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
29.05 14:00FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)JK Tallinna Kalev II (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
29.05 14:00Paide Linnanaiskond Tapa (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
29.05 16:30Tallinna FC Infonet (N)FC Elva (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
VII voor
05.06 13:00TÜ Fauna Female (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
05.06 14:00FC Elva (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
05.06 14:00JK Tallinna Kalev II (N)Tallinna FC Infonet (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
05.06 19:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Rakvere JK Tarvas (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
VIII voor
12.06 13:00Tallinna FC Infonet (N)TÜ Fauna Female (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
12.06 14:00Rakvere JK Tarvas (N)FC Elva (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
12.06 16:00JK Sillamäe Kalev (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
12.06 17:00Paide Linnanaiskond Tapa (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
IX voor
19.06 12:00TÜ Fauna Female (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
19.06 14:00FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)Tallinna FC Infonet (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
19.06 14:30JK Tallinna Kalev II (N)Rakvere JK Tarvas (N)4 : 5mängu ankeet protokoll
19.06 18:00FC Elva (N)JK Sillamäe Kalev (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
X voor
24.07 14:00FC Elva (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 0mängu ankeet protokoll
24.07 14:00FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
24.07 14:00JK Tallinna Kalev II (N)JK Sillamäe Kalev (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
24.07 14:00TÜ Fauna Female (N)Rakvere JK Tarvas (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
XI voor
30.07 17:00Paide Linnanaiskond Tapa (N)Tallinna FC Infonet (N)1 : 4mängu ankeet protokoll
31.07 14:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)JK Tallinna Kalev II (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
31.07 14:00Rakvere JK Tarvas (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
31.07 14:00TÜ Fauna Female (N)JK Sillamäe Kalev (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
XII voor
07.08 12:00JK Tallinna Kalev II (N)FC Elva (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
07.08 13:00Tallinna FC Infonet (N)Rakvere JK Tarvas (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
07.08 14:00FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)JK Sillamäe Kalev (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
07.08 14:00TÜ Fauna Female (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)3 : 3mängu ankeet protokoll
XIII voor
14.08 14:00FC Elva (N)TÜ Fauna Female (N)5 : 1mängu ankeet protokoll
14.08 16:00JK Sillamäe Kalev (N)Tallinna FC Infonet (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
14.08 18:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
14.08 18:00Paide Linnanaiskond Tapa (N)Rakvere JK Tarvas (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
XIV voor
27.08 12:00Paide Linnanaiskond Tapa (N)JK Sillamäe Kalev (N)6 : 2mängu ankeet protokoll
28.08 13:00TÜ Fauna Female (N)JK Tallinna Kalev II (N)1 : 7mängu ankeet protokoll
28.08 14:00FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)FC Elva (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
28.08 16:00Tallinna FC Infonet (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
XV voor
04.09 13:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
04.09 14:00FC Elva (N)Tallinna FC Infonet (N)7 : 0mängu ankeet protokoll
04.09 14:00JK Sillamäe Kalev (N)Rakvere JK Tarvas (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
04.09 14:00JK Tallinna Kalev II (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
XVI voor
11.09 14:00Paide Linnanaiskond Tapa (N)FC Elva (N)1 : 5mängu ankeet protokoll
11.09 14:00Rakvere JK Tarvas (N)JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)1 : 4mängu ankeet protokoll
11.09 14:00Tallinna FC Infonet (N)JK Tallinna Kalev II (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
11.09 17:00FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)TÜ Fauna Female (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
XVII voor
18.09 10:00JK Tallinna Kalev II (N)Paide Linnanaiskond Tapa (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
18.09 13:00TÜ Fauna Female (N)Tallinna FC Infonet (N)3 : 4mängu ankeet protokoll
18.09 14:00FC Elva (N)Rakvere JK Tarvas (N)15 : 0mängu ankeet protokoll
18.09 16:00JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (N)JK Sillamäe Kalev (N)+ : -mängu ankeet protokoll
XVIII voor
01.10 16:30Paide Linnanaiskond Tapa (N)TÜ Fauna Female (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
02.10 16:00JK Sillamäe Kalev (N)FC Elva (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
02.10 16:00Rakvere JK Tarvas (N)JK Tallinna Kalev II (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
02.10 16:00Tallinna FC Infonet (N)FC Jokeri ja Kuusalu ÜN (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
 












 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.