KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS   
Trükivaade
 
ML» MÄNGUDE KALENDER (2011)
I voor
05.03 11:00Tallinna FC LevadiaLasnamäe FC Ajax3 : 0mängu ankeetprotokoll
05.03 14:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Flora0 : 1mängu ankeetprotokoll
05.03 14:00Tartu JK TammekaPaide Linnameeskond2 : 2mängu ankeetprotokoll
05.03 17:00JK Sillamäe KalevFC Kuressaare1 : 1mängu ankeetprotokoll
05.03 19:30FC ViljandiNarva JK Trans0 : 0mängu ankeetprotokoll
II voor
12.03 11:00FC ViljandiNõmme JK Kalju0 : 3mängu ankeetprotokoll
12.03 14:00Paide LinnameeskondTallinna FC Levadia0 : 0mängu ankeetprotokoll
12.03 14:00Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka1 : 0mängu ankeetprotokoll
12.03 17:00Narva JK TransFC Kuressaare4 : 0mängu ankeetprotokoll
12.03 19:30Lasnamäe FC AjaxJK Sillamäe Kalev1 : 5mängu ankeetprotokoll
III voor
19.03 14:00JK Sillamäe KalevPaide Linnameeskond2 : -mängu ankeetprotokoll
19.03 14:00Nõmme JK KaljuNarva JK Trans1 : 1mängu ankeetprotokoll
19.03 14:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC Flora1 : 1mängu ankeetprotokoll
19.03 17:00FC KuressaareLasnamäe FC Ajax1 : 1mängu ankeetprotokoll
19.03 17:00Tartu JK TammekaFC Viljandi1 : 1mängu ankeetprotokoll
IV voor
22.03 16:45Nõmme JK KaljuTartu JK Tammeka4 : 0mängu ankeetprotokoll
22.03 16:45Paide LinnameeskondFC Kuressaare4 : 1mängu ankeetprotokoll
22.03 17:00Narva JK TransLasnamäe FC Ajax7 : 0mängu ankeetprotokoll
22.03 18:45FC ViljandiTallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeetprotokoll
22.03 19:30Tallinna FC FloraJK Sillamäe Kalev2 : 2mängu ankeetprotokoll
V voor
02.04 14:00JK Sillamäe KalevFC Viljandi2 : 0mängu ankeetprotokoll
02.04 17:00FC KuressaareTallinna FC Flora0 : 1mängu ankeetprotokoll
02.04 17:00Tallinna FC LevadiaNõmme JK Kalju1 : 3mängu ankeetprotokoll
02.04 17:00Tartu JK TammekaNarva JK Trans1 : 1mängu ankeetprotokoll
02.04 19:30Lasnamäe FC AjaxPaide Linnameeskond1 : 2mängu ankeetprotokoll
VI voor
09.04 14:00Nõmme JK KaljuJK Sillamäe Kalev1 : 2mängu ankeetprotokoll
09.04 17:00FC ViljandiFC Kuressaare2 : 0mängu ankeetprotokoll
09.04 17:00Narva JK TransPaide Linnameeskond3 : 0mängu ankeetprotokoll
09.04 17:00Tallinna FC FloraLasnamäe FC Ajax6 : 0mängu ankeetprotokoll
09.04 17:00Tartu JK TammekaTallinna FC Levadia0 : 5mängu ankeetprotokoll
VII voor
16.04 14:00Tallinna FC LevadiaNarva JK Trans2 : 1mängu ankeetprotokoll
16.04 17:00FC KuressaareNõmme JK Kalju0 : 1mängu ankeetprotokoll
16.04 17:00JK Sillamäe KalevTartu JK Tammeka2 : 3mängu ankeetprotokoll
16.04 17:00Lasnamäe FC AjaxFC Viljandi0 : 0mängu ankeetprotokoll
16.04 17:00Paide LinnameeskondTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeetprotokoll
VIII voor
23.04 14:00Narva JK TransTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeetprotokoll
23.04 17:00FC ViljandiPaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeetprotokoll
23.04 17:00Nõmme JK KaljuLasnamäe FC Ajax4 : 0mängu ankeetprotokoll
23.04 17:00Tallinna FC LevadiaJK Sillamäe Kalev4 : 1mängu ankeetprotokoll
23.04 17:00Tartu JK TammekaFC Kuressaare2 : 1mängu ankeetprotokoll
IX voor
30.04 14:00Paide LinnameeskondNõmme JK Kalju0 : 3mängu ankeetprotokoll
30.04 17:00FC KuressaareTallinna FC Levadia1 : 5mängu ankeetprotokoll
30.04 17:00JK Sillamäe KalevNarva JK Trans0 : 3mängu ankeetprotokoll
30.04 17:00Lasnamäe FC AjaxTartu JK Tammeka0 : 3mängu ankeetprotokoll
30.04 17:00Tallinna FC FloraFC Viljandi0 : 0mängu ankeetprotokoll
X voor
07.05 14:00Tartu JK TammekaLasnamäe FC Ajax5 : 0mängu ankeetprotokoll
07.05 17:00FC ViljandiTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeetprotokoll
07.05 17:00Narva JK TransJK Sillamäe Kalev1 : 0mängu ankeetprotokoll
07.05 17:00Nõmme JK KaljuPaide Linnameeskond0 : 0mängu ankeetprotokoll
07.05 17:00Tallinna FC LevadiaFC Kuressaare2 : 1mängu ankeetprotokoll
XI voor
14.05 14:00FC KuressaareTartu JK Tammeka4 : 1mängu ankeetprotokoll
14.05 17:00Lasnamäe FC AjaxNõmme JK Kalju0 : 3mängu ankeetprotokoll
17.05 18:45JK Sillamäe KalevTallinna FC Levadia1 : 2mängu ankeetprotokoll
17.05 18:45Paide LinnameeskondFC Viljandi2 : 1mängu ankeetprotokoll
17.05 18:45Tallinna FC FloraNarva JK Trans3 : 0mängu ankeetprotokoll
XII voor
21.05 17:00Narva JK TransTallinna FC Levadia1 : 1mängu ankeetprotokoll
21.05 19:30FC ViljandiLasnamäe FC Ajax3 : 1mängu ankeetprotokoll
21.05 19:30Nõmme JK KaljuFC Kuressaare1 : 1mängu ankeetprotokoll
21.05 19:30Tallinna FC FloraPaide Linnameeskond2 : 1mängu ankeetprotokoll
21.05 19:30Tartu JK TammekaJK Sillamäe Kalev1 : 4mängu ankeetprotokoll
XIII voor
28.05 17:00JK Sillamäe KalevNõmme JK Kalju1 : 1mängu ankeetprotokoll
28.05 17:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeetprotokoll
28.05 17:00Paide LinnameeskondNarva JK Trans0 : 1mängu ankeetprotokoll
04.06 17:00Tallinna FC LevadiaTartu JK Tammeka2 : 2mängu ankeetprotokoll
04.06 19:30FC KuressaareFC Viljandi0 : 2mängu ankeetprotokoll
XIV voor
11.06 17:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Levadia1 : 1mängu ankeetprotokoll
11.06 19:30FC ViljandiJK Sillamäe Kalev2 : 3mängu ankeetprotokoll
11.06 19:30Narva JK TransTartu JK Tammeka4 : 1mängu ankeetprotokoll
11.06 19:30Paide LinnameeskondLasnamäe FC Ajax1 : 0mängu ankeetprotokoll
11.06 19:30Tallinna FC FloraFC Kuressaare3 : 0mängu ankeetprotokoll
XV voor
14.06 18:45FC KuressaarePaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeetprotokoll
14.06 18:45JK Sillamäe KalevTallinna FC Flora0 : 1mängu ankeetprotokoll
14.06 18:45Lasnamäe FC AjaxNarva JK Trans0 : 7mängu ankeetprotokoll
14.06 18:45Tallinna FC LevadiaFC Viljandi2 : 1mängu ankeetprotokoll
14.06 18:45Tartu JK TammekaNõmme JK Kalju2 : 3mängu ankeetprotokoll
XVI voor
18.06 17:00Paide LinnameeskondJK Sillamäe Kalev1 : 0mängu ankeetprotokoll
18.06 19:30Lasnamäe FC AjaxFC Kuressaare2 : 2mängu ankeetprotokoll
18.06 19:30Narva JK TransNõmme JK Kalju1 : 3mängu ankeetprotokoll
12.07 18:45FC ViljandiTartu JK Tammeka1 : 2mängu ankeetprotokoll
16.08 18:45Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeetprotokoll
XVII voor
21.06 18:45FC KuressaareNarva JK Trans0 : 2mängu ankeetprotokoll
21.06 18:45JK Sillamäe KalevLasnamäe FC Ajax7 : 0mängu ankeetprotokoll
18.10 16:00Nõmme JK KaljuFC Viljandi3 : 0mängu ankeetprotokoll
18.10 18:45Tallinna FC LevadiaPaide Linnameeskond0 : 1mängu ankeetprotokoll
18.10 18:45Tartu JK TammekaTallinna FC Flora0 : 0mängu ankeetprotokoll
XVIII voor
24.05 19:30FC KuressaareJK Sillamäe Kalev0 : 1mängu ankeetprotokoll
02.07 19:30Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Levadia1 : 4mängu ankeetprotokoll
02.07 19:30Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka2 : 2mängu ankeetprotokoll
03.07 17:00Tallinna FC FloraNõmme JK Kalju3 : 3mängu ankeetprotokoll
03.07 19:30Narva JK TransFC Viljandi5 : 0mängu ankeetprotokoll
XIX voor
09.07 17:00Lasnamäe FC AjaxTartu JK Tammeka0 : 3mängu ankeetprotokoll
09.07 19:30FC KuressaareTallinna FC Levadia0 : -mängu ankeetprotokoll
10.07 19:30Paide LinnameeskondNõmme JK Kalju0 : 5mängu ankeetprotokoll
12.07 18:45JK Sillamäe KalevNarva JK Trans2 : 5mängu ankeetprotokoll
01.11 18:45Tallinna FC FloraFC Viljandi4 : 0mängu ankeetprotokoll
XX voor
16.07 17:00Narva JK TransTallinna FC Flora1 : 1mängu ankeetprotokoll
16.07 19:30FC ViljandiPaide Linnameeskond1 : 1mängu ankeetprotokoll
16.07 19:30Nõmme JK KaljuLasnamäe FC Ajax3 : 0mängu ankeetprotokoll
16.07 19:30Tartu JK TammekaFC Kuressaare1 : 0mängu ankeetprotokoll
17.07 19:30Tallinna FC LevadiaJK Sillamäe Kalev3 : 2mängu ankeetprotokoll
XXI voor
23.07 17:00FC KuressaareNõmme JK Kalju0 : 2mängu ankeetprotokoll
23.07 19:30JK Sillamäe KalevTartu JK Tammeka5 : 1mängu ankeetprotokoll
23.07 19:30Lasnamäe FC AjaxFC Viljandi0 : 4mängu ankeetprotokoll
23.07 19:30Paide LinnameeskondTallinna FC Flora1 : 4mängu ankeetprotokoll
24.07 19:30Tallinna FC LevadiaNarva JK Trans1 : 1mängu ankeetprotokoll
XXII voor
30.07 17:00FC ViljandiFC Kuressaare0 : 2mängu ankeetprotokoll
30.07 19:30Narva JK TransPaide Linnameeskond3 : 0mängu ankeetprotokoll
30.07 19:30Nõmme JK KaljuJK Sillamäe Kalev3 : 0mängu ankeetprotokoll
30.07 19:30Tallinna FC FloraLasnamäe FC Ajax13 : 1mängu ankeetprotokoll
30.07 19:30Tartu JK TammekaTallinna FC Levadia0 : 4mängu ankeetprotokoll
XXIII voor
06.08 17:00Tallinna FC LevadiaNõmme JK Kalju0 : 1mängu ankeetprotokoll
06.08 19:30FC KuressaareTallinna FC Flora0 : 3mängu ankeetprotokoll
06.08 19:30JK Sillamäe KalevFC Viljandi5 : 0mängu ankeetprotokoll
06.08 19:30Lasnamäe FC AjaxPaide Linnameeskond0 : 6mängu ankeetprotokoll
06.08 19:30Tartu JK TammekaNarva JK Trans1 : 4mängu ankeetprotokoll
XXIV voor
13.08 14:00Tallinna FC FloraJK Sillamäe Kalev4 : 0mängu ankeetprotokoll
13.08 17:00FC ViljandiTallinna FC Levadia0 : 0mängu ankeetprotokoll
13.08 17:00Narva JK TransLasnamäe FC Ajax14 : 0mängu ankeetprotokoll
13.08 17:00Nõmme JK KaljuTartu JK Tammeka3 : 1mängu ankeetprotokoll
13.08 17:00Paide LinnameeskondFC Kuressaare1 : 0mängu ankeetprotokoll
XXV voor
20.08 14:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC Flora1 : 1mängu ankeetprotokoll
20.08 17:00FC KuressaareLasnamäe FC Ajax0 : 0mängu ankeetprotokoll
20.08 17:00JK Sillamäe KalevPaide Linnameeskond4 : 0mängu ankeetprotokoll
20.08 17:00Nõmme JK KaljuNarva JK Trans1 : 0mängu ankeetprotokoll
20.08 17:00Tartu JK TammekaFC Viljandi1 : 3mängu ankeetprotokoll
XXVI voor
27.08 14:00Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka3 : 2mängu ankeetprotokoll
27.08 17:00FC ViljandiNõmme JK Kalju0 : 3mängu ankeetprotokoll
27.08 17:00Lasnamäe FC AjaxJK Sillamäe Kalev0 : 7mängu ankeetprotokoll
27.08 17:00Narva JK TransFC Kuressaare4 : 0mängu ankeetprotokoll
27.08 17:00Paide LinnameeskondTallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeetprotokoll
XXVII voor
10.09 14:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Flora3 : 0mängu ankeetprotokoll
10.09 17:00FC ViljandiNarva JK Trans1 : 3mängu ankeetprotokoll
10.09 17:00JK Sillamäe KalevFC Kuressaare3 : 0mängu ankeetprotokoll
10.09 17:00Tallinna FC LevadiaLasnamäe FC Ajax6 : 0mängu ankeetprotokoll
10.09 17:00Tartu JK TammekaPaide Linnameeskond1 : 2mängu ankeetprotokoll
XXVIII voor
13.09 17:45Narva JK TransFC Viljandi5 : 0mängu ankeetprotokoll
13.09 18:00FC KuressaareJK Sillamäe Kalev1 : 2mängu ankeetprotokoll
13.09 18:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Levadia0 : 7mängu ankeetprotokoll
13.09 18:00Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeetprotokoll
13.09 18:45Tallinna FC FloraNõmme JK Kalju1 : 0mängu ankeetprotokoll
XXIX voor
17.09 14:00Tartu JK TammekaTallinna FC Flora1 : 4mängu ankeetprotokoll
17.09 17:00FC KuressaareNarva JK Trans0 : 2mängu ankeetprotokoll
17.09 17:00JK Sillamäe KalevLasnamäe FC Ajax7 : 0mängu ankeetprotokoll
17.09 17:00Nõmme JK KaljuFC Viljandi2 : 1mängu ankeetprotokoll
17.09 17:00Tallinna FC LevadiaPaide Linnameeskond0 : 0mängu ankeetprotokoll
XXX voor
24.09 14:00Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia3 : 0mängu ankeetprotokoll
24.09 17:00FC ViljandiTartu JK Tammeka0 : 3mängu ankeetprotokoll
24.09 17:00Lasnamäe FC AjaxFC Kuressaare3 : 5mängu ankeetprotokoll
24.09 17:00Narva JK TransNõmme JK Kalju3 : 2mängu ankeetprotokoll
24.09 17:00Paide LinnameeskondJK Sillamäe Kalev0 : 1mängu ankeetprotokoll
XXXI voor
27.09 17:00FC KuressaarePaide Linnameeskond2 : 1mängu ankeetprotokoll
27.09 17:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Flora0 : 6mängu ankeetprotokoll
27.09 17:00Lasnamäe FC AjaxNarva JK Trans0 : 12mängu ankeetprotokoll
27.09 18:45Tallinna FC LevadiaFC Viljandi2 : 0mängu ankeetprotokoll
27.09 18:45Tartu JK TammekaNõmme JK Kalju0 : 1mängu ankeetprotokoll
XXXII voor
01.10 14:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Levadia1 : 1mängu ankeetprotokoll
01.10 17:00FC ViljandiJK Sillamäe Kalev3 : 2mängu ankeetprotokoll
01.10 17:00Narva JK TransTartu JK Tammeka4 : 0mängu ankeetprotokoll
01.10 17:00Paide LinnameeskondLasnamäe FC Ajax4 : 0mängu ankeetprotokoll
01.10 17:00Tallinna FC FloraFC Kuressaare2 : 1mängu ankeetprotokoll
XXXIII voor
15.10 14:00FC KuressaareFC Viljandi3 : 0mängu ankeetprotokoll
15.10 14:00JK Sillamäe KalevNõmme JK Kalju0 : 3mängu ankeetprotokoll
15.10 14:00Lasnamäe FC AjaxTallinna FC Flora0 : 11mängu ankeetprotokoll
15.10 14:00Paide LinnameeskondNarva JK Trans0 : 1mängu ankeetprotokoll
15.10 14:00Tallinna FC LevadiaTartu JK Tammeka3 : 0mängu ankeetprotokoll
XXXIV voor
22.10 14:00FC ViljandiLasnamäe FC Ajax8 : 0mängu ankeetprotokoll
22.10 14:00Narva JK TransTallinna FC Levadia0 : 2mängu ankeetprotokoll
22.10 14:00Nõmme JK KaljuFC Kuressaare3 : 0mängu ankeetprotokoll
22.10 17:00Tallinna FC FloraPaide Linnameeskond2 : 1mängu ankeetprotokoll
22.10 17:00Tartu JK TammekaJK Sillamäe Kalev2 : 0mängu ankeetprotokoll
XXXV voor
29.10 14:00FC KuressaareTartu JK Tammeka0 : 2mängu ankeetprotokoll
29.10 14:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Levadia0 : 2mängu ankeetprotokoll
29.10 14:00Lasnamäe FC AjaxNõmme JK Kalju0 : 7mängu ankeetprotokoll
29.10 14:00Paide LinnameeskondFC Viljandi2 : 0mängu ankeetprotokoll
29.10 14:00Tallinna FC FloraNarva JK Trans1 : 1mängu ankeetprotokoll
XXXVI voor
05.11 14:00FC ViljandiTallinna FC Flora2 : 4mängu ankeetprotokoll
05.11 14:00Narva JK TransJK Sillamäe Kalev2 : 3mängu ankeetprotokoll
05.11 14:00Nõmme JK KaljuPaide Linnameeskond1 : 2mängu ankeetprotokoll
05.11 14:00Tallinna FC LevadiaFC Kuressaare4 : 0mängu ankeetprotokoll
05.11 14:00Tartu JK TammekaLasnamäe FC Ajax9 : 0mängu ankeetprotokoll
;
 








Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit