KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS   
Trükivaade
 
ML» MÄNGUDE KALENDER (2010)
I voor
09.03 16:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeetprotokoll
09.03 16:00Paide LinnameeskondKohtla-Järve FC Lootus1 : 0mängu ankeetprotokoll
09.03 17:00FC KuressaareTartu JK Tammeka2 : 3mängu ankeetprotokoll
09.03 18:45Tallinna FC LevadiaNarva JK Trans3 : 0mängu ankeetprotokoll
09.03 19:30Nõmme JK KaljuViljandi JK Tulevik1 : 0mängu ankeetprotokoll
II voor
13.03 14:00Kohtla-Järve FC LootusJK Sillamäe Kalev0 : 1mängu ankeetprotokoll
13.03 14:00Tallinna FC LevadiaFC Kuressaare1 : 1mängu ankeetprotokoll
13.03 14:00Tartu JK TammekaNõmme JK Kalju2 : 3mängu ankeetprotokoll
13.03 14:00Viljandi JK TulevikPaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeetprotokoll
13.03 17:00Narva JK TransTallinna FC Flora1 : 0mängu ankeetprotokoll
III voor
20.03 14:00JK Sillamäe KalevViljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeetprotokoll
20.03 14:00Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka1 : 3mängu ankeetprotokoll
20.03 14:00Tallinna FC FloraKohtla-Järve FC Lootus2 : 1mängu ankeetprotokoll
20.03 17:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeetprotokoll
20.03 19:30FC KuressaareNarva JK Trans0 : 1mängu ankeetprotokoll
IV voor
23.03 18:45FC KuressaareNõmme JK Kalju1 : 2mängu ankeetprotokoll
23.03 18:45Narva JK TransKohtla-Järve FC Lootus0 : 1mängu ankeetprotokoll
23.03 18:45Tallinna FC LevadiaPaide Linnameeskond6 : 0mängu ankeetprotokoll
23.03 18:45Tartu JK TammekaJK Sillamäe Kalev1 : 4mängu ankeetprotokoll
23.03 18:45Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora0 : 1mängu ankeetprotokoll
V voor
27.03 14:00Kohtla-Järve FC LootusViljandi JK Tulevik0 : 1mängu ankeetprotokoll
27.03 14:00Paide LinnameeskondFC Kuressaare1 : 2mängu ankeetprotokoll
27.03 14:00Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka3 : 2mängu ankeetprotokoll
27.03 17:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Levadia1 : 1mängu ankeetprotokoll
27.03 17:00Nõmme JK KaljuNarva JK Trans0 : 1mängu ankeetprotokoll
VI voor
03.04 14:00FC KuressaareJK Sillamäe Kalev0 : 4mängu ankeetprotokoll
03.04 14:00Narva JK TransViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeetprotokoll
03.04 14:00Nõmme JK KaljuPaide Linnameeskond1 : 1mängu ankeetprotokoll
03.04 14:00Tartu JK TammekaKohtla-Järve FC Lootus1 : 0mängu ankeetprotokoll
03.04 17:00Tallinna FC LevadiaTallinna FC Flora2 : 1mängu ankeetprotokoll
VII voor
10.04 14:00JK Sillamäe KalevNõmme JK Kalju2 : 2mängu ankeetprotokoll
10.04 14:00Kohtla-Järve FC LootusTallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeetprotokoll
10.04 14:00Paide LinnameeskondNarva JK Trans0 : 4mängu ankeetprotokoll
10.04 14:00Tallinna FC FloraFC Kuressaare4 : 0mängu ankeetprotokoll
10.04 17:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka0 : 3mängu ankeetprotokoll
VIII voor
17.04 14:00FC KuressaareKohtla-Järve FC Lootus1 : 2mängu ankeetprotokoll
17.04 14:00Narva JK TransTartu JK Tammeka0 : 0mängu ankeetprotokoll
17.04 14:00Paide LinnameeskondJK Sillamäe Kalev0 : 1mängu ankeetprotokoll
17.04 14:00Tallinna FC LevadiaViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeetprotokoll
17.04 17:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeetprotokoll
IX voor
24.04 14:00JK Sillamäe KalevNarva JK Trans1 : 2mängu ankeetprotokoll
24.04 14:00Kohtla-Järve FC LootusNõmme JK Kalju0 : 5mängu ankeetprotokoll
24.04 14:00Tallinna FC FloraPaide Linnameeskond2 : 1mängu ankeetprotokoll
24.04 14:00Tartu JK TammekaTallinna FC Levadia0 : 0mängu ankeetprotokoll
24.04 17:00Viljandi JK TulevikFC Kuressaare0 : 0mängu ankeetprotokoll
X voor
01.05 17:00Narva JK TransJK Sillamäe Kalev2 : 2mängu ankeetprotokoll
01.05 17:00Nõmme JK KaljuKohtla-Järve FC Lootus1 : 0mängu ankeetprotokoll
01.05 17:00Paide LinnameeskondTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeetprotokoll
01.05 17:00Tallinna FC LevadiaTartu JK Tammeka2 : 0mängu ankeetprotokoll
01.05 19:30FC KuressaareViljandi JK Tulevik3 : 2mängu ankeetprotokoll
XI voor
08.05 17:00JK Sillamäe KalevPaide Linnameeskond4 : 0mängu ankeetprotokoll
08.05 17:00Tallinna FC FloraNõmme JK Kalju1 : 0mängu ankeetprotokoll
08.05 17:00Tartu JK TammekaNarva JK Trans1 : 2mängu ankeetprotokoll
08.05 17:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeetprotokoll
08.05 19:30Kohtla-Järve FC LootusFC Kuressaare5 : 2mängu ankeetprotokoll
XII voor
15.05 17:00FC KuressaareTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeetprotokoll
15.05 17:00Narva JK TransPaide Linnameeskond4 : 1mängu ankeetprotokoll
15.05 17:00Nõmme JK KaljuJK Sillamäe Kalev2 : 1mängu ankeetprotokoll
15.05 17:00Tallinna FC LevadiaKohtla-Järve FC Lootus5 : 1mängu ankeetprotokoll
15.05 20:00Tartu JK TammekaViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeetprotokoll
XIII voor
29.05 17:00JK Sillamäe KalevFC Kuressaare- : 0mängu ankeetprotokoll
29.05 17:00Kohtla-Järve FC LootusTartu JK Tammeka1 : 3mängu ankeetprotokoll
29.05 17:00Paide LinnameeskondNõmme JK Kalju0 : 3mängu ankeetprotokoll
29.05 17:00Viljandi JK TulevikNarva JK Trans0 : 1mängu ankeetprotokoll
29.05 19:30Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia2 : 1mängu ankeetprotokoll
XIV voor
01.06 18:45FC KuressaarePaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeetprotokoll
01.06 18:45Narva JK TransNõmme JK Kalju2 : 2mängu ankeetprotokoll
01.06 18:45Tallinna FC LevadiaJK Sillamäe Kalev3 : 1mängu ankeetprotokoll
01.06 18:45Tartu JK TammekaTallinna FC Flora0 : 1mängu ankeetprotokoll
01.06 18:45Viljandi JK TulevikKohtla-Järve FC Lootus1 : 0mängu ankeetprotokoll
XV voor
05.06 17:00Kohtla-Järve FC LootusNarva JK Trans0 : 5mängu ankeetprotokoll
05.06 17:00Nõmme JK KaljuFC Kuressaare2 : 1mängu ankeetprotokoll
05.06 17:00Paide LinnameeskondTallinna FC Levadia0 : 4mängu ankeetprotokoll
05.06 17:00Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeetprotokoll
05.06 19:30JK Sillamäe KalevTartu JK Tammeka4 : 0mängu ankeetprotokoll
XVI voor
12.06 19:15Kohtla-Järve FC LootusTallinna FC Flora0 : 4mängu ankeetprotokoll
12.06 19:15Narva JK TransFC Kuressaare3 : 0mängu ankeetprotokoll
12.06 19:15Tallinna FC LevadiaNõmme JK Kalju0 : 0mängu ankeetprotokoll
12.06 19:15Tartu JK TammekaPaide Linnameeskond0 : 0mängu ankeetprotokoll
12.06 19:15Viljandi JK TulevikJK Sillamäe Kalev1 : 2mängu ankeetprotokoll
XVII voor
15.06 19:15FC KuressaareTallinna FC Levadia0 : 7mängu ankeetprotokoll
15.06 19:15JK Sillamäe KalevKohtla-Järve FC Lootus3 : 1mängu ankeetprotokoll
15.06 19:15Nõmme JK KaljuTartu JK Tammeka1 : 1mängu ankeetprotokoll
15.06 19:15Paide LinnameeskondViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeetprotokoll
15.06 19:15Tallinna FC FloraNarva JK Trans1 : 1mängu ankeetprotokoll
XVIII voor
08.06 18:45Narva JK TransTallinna FC Levadia1 : 2mängu ankeetprotokoll
29.06 19:15Kohtla-Järve FC LootusPaide Linnameeskond2 : 1mängu ankeetprotokoll
29.06 19:15Tartu JK TammekaFC Kuressaare2 : 0mängu ankeetprotokoll
29.06 19:15Viljandi JK TulevikNõmme JK Kalju1 : 4mängu ankeetprotokoll
17.08 18:45Tallinna FC FloraJK Sillamäe Kalev4 : 2mängu ankeetprotokoll
XIX voor
04.05 18:45JK Sillamäe KalevNarva JK Trans1 : 3mängu ankeetprotokoll
03.07 19:15Kohtla-Järve FC LootusNõmme JK Kalju0 : 6mängu ankeetprotokoll
03.07 19:15Tartu JK TammekaTallinna FC Levadia0 : 0mängu ankeetprotokoll
03.07 19:15Viljandi JK TulevikFC Kuressaare4 : 1mängu ankeetprotokoll
24.08 18:45Tallinna FC FloraPaide Linnameeskond6 : 2mängu ankeetprotokoll
XX voor
25.05 18:45Narva JK TransTartu JK Tammeka1 : 1mängu ankeetprotokoll
10.07 14:00Paide LinnameeskondJK Sillamäe Kalev1 : 8mängu ankeetprotokoll
10.07 14:00Tallinna FC LevadiaViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeetprotokoll
10.07 17:00FC KuressaareKohtla-Järve FC Lootus0 : 1mängu ankeetprotokoll
02.11 14:30Nõmme JK KaljuTallinna FC Flora3 : 3mängu ankeetprotokoll
XXI voor
17.07 17:00Kohtla-Järve FC LootusTallinna FC Levadia0 : 5mängu ankeetprotokoll
17.07 17:00Paide LinnameeskondNarva JK Trans1 : 1mängu ankeetprotokoll
17.07 17:00Tallinna FC FloraFC Kuressaare6 : 0mängu ankeetprotokoll
17.07 17:00Viljandi JK TulevikTartu JK Tammeka4 : 0mängu ankeetprotokoll
24.08 18:00JK Sillamäe KalevNõmme JK Kalju4 : 1mängu ankeetprotokoll
XXII voor
24.07 17:00Narva JK TransViljandi JK Tulevik2 : 0mängu ankeetprotokoll
24.07 17:00Nõmme JK KaljuPaide Linnameeskond0 : 0mängu ankeetprotokoll
24.07 17:00Tartu JK TammekaKohtla-Järve FC Lootus5 : 1mängu ankeetprotokoll
25.07 19:30Tallinna FC LevadiaTallinna FC Flora2 : 2mängu ankeetprotokoll
28.09 17:00FC KuressaareJK Sillamäe Kalev2 : 2mängu ankeetprotokoll
XXIII voor
31.07 17:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Levadia0 : 4mängu ankeetprotokoll
31.07 17:00Kohtla-Järve FC LootusViljandi JK Tulevik0 : 0mängu ankeetprotokoll
31.07 17:00Nõmme JK KaljuNarva JK Trans0 : 2mängu ankeetprotokoll
31.07 17:00Tallinna FC FloraTartu JK Tammeka6 : 3mängu ankeetprotokoll
31.07 19:30Paide LinnameeskondFC Kuressaare3 : 0mängu ankeetprotokoll
XXIV voor
07.08 17:00FC KuressaareNõmme JK Kalju1 : 5mängu ankeetprotokoll
07.08 17:00Tallinna FC LevadiaPaide Linnameeskond4 : 0mängu ankeetprotokoll
07.08 17:00Tartu JK TammekaJK Sillamäe Kalev2 : 3mängu ankeetprotokoll
07.08 19:30Narva JK TransKohtla-Järve FC Lootus4 : 1mängu ankeetprotokoll
07.08 19:30Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora1 : 6mängu ankeetprotokoll
XXV voor
14.08 17:00FC KuressaareNarva JK Trans1 : 4mängu ankeetprotokoll
14.08 17:00JK Sillamäe KalevViljandi JK Tulevik5 : 2mängu ankeetprotokoll
14.08 17:00Nõmme JK KaljuTallinna FC Levadia1 : 5mängu ankeetprotokoll
14.08 17:00Tallinna FC FloraKohtla-Järve FC Lootus5 : 0mängu ankeetprotokoll
14.08 19:30Paide LinnameeskondTartu JK Tammeka3 : 4mängu ankeetprotokoll
XXVI voor
21.08 17:00Kohtla-Järve FC LootusJK Sillamäe Kalev0 : 5mängu ankeetprotokoll
21.08 17:00Tallinna FC LevadiaFC Kuressaare4 : 0mängu ankeetprotokoll
21.08 17:00Tartu JK TammekaNõmme JK Kalju0 : 1mängu ankeetprotokoll
21.08 17:00Viljandi JK TulevikPaide Linnameeskond1 : 0mängu ankeetprotokoll
21.08 19:00Narva JK TransTallinna FC Flora1 : 2mängu ankeetprotokoll
XXVII voor
28.08 17:00FC KuressaareTartu JK Tammeka3 : 2mängu ankeetprotokoll
28.08 17:00JK Sillamäe KalevTallinna FC Flora2 : 5mängu ankeetprotokoll
28.08 17:00Nõmme JK KaljuViljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeetprotokoll
28.08 17:00Paide LinnameeskondKohtla-Järve FC Lootus1 : 1mängu ankeetprotokoll
28.08 19:30Tallinna FC LevadiaNarva JK Trans1 : 1mängu ankeetprotokoll
XXVIII voor
11.09 14:00Kohtla-Järve FC LootusPaide Linnameeskond1 : 2mängu ankeetprotokoll
11.09 14:00Narva JK TransTallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeetprotokoll
11.09 14:00Tartu JK TammekaFC Kuressaare0 : 2mängu ankeetprotokoll
11.09 14:00Viljandi JK TulevikNõmme JK Kalju0 : 1mängu ankeetprotokoll
11.09 17:00Tallinna FC FloraJK Sillamäe Kalev3 : 0mängu ankeetprotokoll
XXIX voor
14.09 17:45FC KuressaareTallinna FC Levadia0 : 4mängu ankeetprotokoll
14.09 17:45JK Sillamäe KalevKohtla-Järve FC Lootus4 : 0mängu ankeetprotokoll
14.09 17:45Nõmme JK KaljuTartu JK Tammeka3 : 1mängu ankeetprotokoll
14.09 17:45Paide LinnameeskondViljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeetprotokoll
14.09 18:45Tallinna FC FloraNarva JK Trans4 : 0mängu ankeetprotokoll
XXX voor
18.09 14:00Kohtla-Järve FC LootusTallinna FC Flora0 : 8mängu ankeetprotokoll
18.09 14:00Narva JK TransFC Kuressaare5 : 1mängu ankeetprotokoll
18.09 14:00Tartu JK TammekaPaide Linnameeskond1 : 2mängu ankeetprotokoll
18.09 14:00Viljandi JK TulevikJK Sillamäe Kalev3 : 2mängu ankeetprotokoll
18.09 17:00Tallinna FC LevadiaNõmme JK Kalju1 : 1mängu ankeetprotokoll
XXXI voor
25.09 14:00JK Sillamäe KalevTartu JK Tammeka2 : 0mängu ankeetprotokoll
25.09 14:00Kohtla-Järve FC LootusNarva JK Trans0 : 4mängu ankeetprotokoll
25.09 14:00Nõmme JK KaljuFC Kuressaare1 : 0mängu ankeetprotokoll
25.09 14:00Paide LinnameeskondTallinna FC Levadia1 : 4mängu ankeetprotokoll
25.09 17:00Tallinna FC FloraViljandi JK Tulevik1 : 0mängu ankeetprotokoll
XXXII voor
02.10 14:00FC KuressaarePaide Linnameeskond2 : 3mängu ankeetprotokoll
02.10 14:00Narva JK TransNõmme JK Kalju1 : 0mängu ankeetprotokoll
02.10 14:00Tartu JK TammekaTallinna FC Flora2 : 1mängu ankeetprotokoll
02.10 17:00Tallinna FC LevadiaJK Sillamäe Kalev2 : 0mängu ankeetprotokoll
19.10 16:00Viljandi JK TulevikKohtla-Järve FC Lootus4 : 0mängu ankeetprotokoll
XXXIII voor
16.10 14:00JK Sillamäe KalevFC Kuressaare2 : 0mängu ankeetprotokoll
16.10 14:00Kohtla-Järve FC LootusTartu JK Tammeka1 : 3mängu ankeetprotokoll
16.10 14:00Paide LinnameeskondNõmme JK Kalju0 : 1mängu ankeetprotokoll
16.10 14:00Viljandi JK TulevikNarva JK Trans0 : 3mängu ankeetprotokoll
16.10 17:00Tallinna FC FloraTallinna FC Levadia2 : 0mängu ankeetprotokoll
XXXIV voor
23.10 14:00FC KuressaareTallinna FC Flora0 : 2mängu ankeetprotokoll
23.10 14:00Narva JK TransPaide Linnameeskond0 : -mängu ankeetprotokoll
23.10 14:00Nõmme JK KaljuJK Sillamäe Kalev0 : 2mängu ankeetprotokoll
23.10 14:00Tallinna FC LevadiaKohtla-Järve FC Lootus5 : 0mängu ankeetprotokoll
23.10 17:00Tartu JK TammekaViljandi JK Tulevik2 : 2mängu ankeetprotokoll
XXXV voor
30.10 14:00JK Sillamäe KalevPaide Linnameeskond0 : 0mängu ankeetprotokoll
30.10 14:00Kohtla-Järve FC LootusFC Kuressaare2 : 0mängu ankeetprotokoll
30.10 14:00Tartu JK TammekaNarva JK Trans0 : 1mängu ankeetprotokoll
30.10 14:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeetprotokoll
30.10 17:00Tallinna FC FloraNõmme JK Kalju3 : 0mängu ankeetprotokoll
XXXVI voor
06.11 13:00FC KuressaareViljandi JK Tulevik4 : 2mängu ankeetprotokoll
06.11 13:00Narva JK TransJK Sillamäe Kalev2 : 1mängu ankeetprotokoll
06.11 13:00Nõmme JK KaljuKohtla-Järve FC Lootus2 : 0mängu ankeetprotokoll
06.11 13:00Paide LinnameeskondTallinna FC Flora1 : 4mängu ankeetprotokoll
06.11 13:00Tallinna FC LevadiaTartu JK Tammeka6 : 0mängu ankeetprotokoll
;
 









Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit