KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD JALKA WEB TV ERIS   
Trükivaade
 
ELB» MÄNGUDE KALENDER (2013)
I voor
23.03 16:00Tallinna FC Ararat TTÜ FC Elva1 : 0mängu ankeetprotokoll
23.03 17:00Kohtla-Järve JK JärveJK Sillamäe Kalev II0 : 3mängu ankeetprotokoll
23.03 19:30Tallinna FC Flora IIITallinna JK Legion2 : 3mängu ankeetprotokoll
03.04 19:30HÜJK EmmastePärnu Linnameeskond3 : 2mängu ankeetprotokoll
03.04 19:30Tallinna JK DünamoNõmme JK Kalju II1 : 3mängu ankeetprotokoll
II voor
10.03 14:00JK Sillamäe Kalev IIHÜJK Emmaste1 : 0mängu ankeetprotokoll
10.03 14:00Nõmme JK Kalju IIPärnu Linnameeskond0 : 1mängu ankeetprotokoll
10.03 15:00Tallinna JK DünamoTallinna FC Flora III3 : 2mängu ankeetprotokoll
10.03 16:00Tallinna JK LegionTallinna FC Ararat TTÜ 4 : 1mängu ankeetprotokoll
05.06 19:30FC ElvaKohtla-Järve JK Järve3 : 0mängu ankeetprotokoll
III voor
17.03 14:00JK Sillamäe Kalev IINõmme JK Kalju II1 : 1mängu ankeetprotokoll
17.03 17:00Tallinna FC Ararat TTÜ Kohtla-Järve JK Järve0 : 1mängu ankeetprotokoll
17.03 19:30Tallinna FC Flora IIIHÜJK Emmaste0 : 3mängu ankeetprotokoll
09.06 17:00Pärnu LinnameeskondTallinna JK Dünamo3 : 0mängu ankeetprotokoll
12.06 19:30FC ElvaTallinna JK Legion3 : 2mängu ankeetprotokoll
IV voor
31.03 17:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Flora III1 : 1mängu ankeetprotokoll
31.03 17:00Tallinna JK DünamoJK Sillamäe Kalev II4 : 3mängu ankeetprotokoll
31.03 19:30HÜJK EmmasteFC Elva1 : 0mängu ankeetprotokoll
22.05 20:30Tallinna JK LegionPärnu Linnameeskond1 : 4mängu ankeetprotokoll
22.05 20:45Nõmme JK Kalju IITallinna FC Ararat TTÜ 0 : 3mängu ankeetprotokoll
V voor
07.04 17:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna JK Legion1 : 1mängu ankeetprotokoll
07.04 17:00Tallinna FC Ararat TTÜ JK Sillamäe Kalev II5 : 2mängu ankeetprotokoll
07.04 19:30Tallinna FC Flora IIINõmme JK Kalju II1 : 5mängu ankeetprotokoll
07.04 19:30Tallinna JK DünamoHÜJK Emmaste0 : 2mängu ankeetprotokoll
07.09 17:00Pärnu LinnameeskondFC Elva5 : 1mängu ankeetprotokoll
VI voor
12.04 19:30HÜJK EmmasteTallinna JK Legion3 : 0mängu ankeetprotokoll
14.04 14:00JK Sillamäe Kalev IIPärnu Linnameeskond4 : 3mängu ankeetprotokoll
14.04 17:00Tallinna FC Flora IIITallinna FC Ararat TTÜ 1 : 3mängu ankeetprotokoll
14.04 19:30Nõmme JK Kalju IIKohtla-Järve JK Järve2 : 1mängu ankeetprotokoll
22.05 19:30FC ElvaTallinna JK Dünamo3 : 1mängu ankeetprotokoll
VII voor
19.04 19:30Tallinna FC Ararat TTÜ HÜJK Emmaste2 : 2mängu ankeetprotokoll
21.04 17:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna JK Dünamo1 : 0mängu ankeetprotokoll
21.04 17:00Pärnu LinnameeskondTallinna FC Flora III4 : 1mängu ankeetprotokoll
21.04 17:00Tallinna JK LegionNõmme JK Kalju II2 : 3mängu ankeetprotokoll
24.07 19:30FC ElvaJK Sillamäe Kalev II0 : 0mängu ankeetprotokoll
VIII voor
28.04 14:00Tallinna FC Flora IIIFC Elva1 : 2mängu ankeetprotokoll
28.04 17:00JK Sillamäe Kalev IITallinna JK Legion1 : 0mängu ankeetprotokoll
28.04 17:00Pärnu LinnameeskondKohtla-Järve JK Järve2 : 1mängu ankeetprotokoll
28.04 17:00Tallinna JK DünamoTallinna FC Ararat TTÜ 1 : 2mängu ankeetprotokoll
28.04 20:30HÜJK EmmasteNõmme JK Kalju II0 : 2mängu ankeetprotokoll
IX voor
01.05 17:00JK Sillamäe Kalev IITallinna FC Flora III3 : 0mängu ankeetprotokoll
01.05 17:00Kohtla-Järve JK JärveHÜJK Emmaste1 : 5mängu ankeetprotokoll
01.05 17:00Nõmme JK Kalju IIFC Elva0 : 0mängu ankeetprotokoll
01.05 17:00Tallinna FC Ararat TTÜ Pärnu Linnameeskond3 : 2mängu ankeetprotokoll
01.05 20:30Tallinna JK LegionTallinna JK Dünamo5 : 1mängu ankeetprotokoll
X voor
04.05 19:30FC ElvaNõmme JK Kalju II0 : 2mängu ankeetprotokoll
04.05 19:30Pärnu LinnameeskondTallinna FC Ararat TTÜ 4 : 3mängu ankeetprotokoll
04.05 19:30Tallinna JK DünamoTallinna JK Legion2 : 2mängu ankeetprotokoll
05.05 17:00Tallinna FC Flora IIIJK Sillamäe Kalev II2 : 3mängu ankeetprotokoll
05.05 19:30HÜJK EmmasteKohtla-Järve JK Järve3 : 0mängu ankeetprotokoll
XI voor
11.05 14:00Nõmme JK Kalju IIHÜJK Emmaste3 : 1mängu ankeetprotokoll
11.05 17:00Kohtla-Järve JK JärvePärnu Linnameeskond1 : 2mängu ankeetprotokoll
11.05 19:30Tallinna FC Ararat TTÜ Tallinna JK Dünamo3 : 0mängu ankeetprotokoll
12.05 17:00FC ElvaTallinna FC Flora III4 : 1mängu ankeetprotokoll
12.05 18:00Tallinna JK LegionJK Sillamäe Kalev II1 : 1mängu ankeetprotokoll
XII voor
17.05 19:30JK Sillamäe Kalev IIFC Elva1 : 2mängu ankeetprotokoll
17.05 19:30Nõmme JK Kalju IITallinna JK Legion0 : 2mängu ankeetprotokoll
18.05 14:00Tallinna FC Flora IIIPärnu Linnameeskond3 : 2mängu ankeetprotokoll
18.05 14:00Tallinna JK DünamoKohtla-Järve JK Järve2 : 0mängu ankeetprotokoll
19.05 14:00HÜJK EmmasteTallinna FC Ararat TTÜ 1 : 0mängu ankeetprotokoll
XIII voor
25.05 14:00Tallinna JK DünamoFC Elva0 : 1mängu ankeetprotokoll
25.05 17:00Pärnu LinnameeskondJK Sillamäe Kalev II1 : 4mängu ankeetprotokoll
25.05 17:00Tallinna FC Ararat TTÜ Tallinna FC Flora III1 : 1mängu ankeetprotokoll
26.05 17:00Kohtla-Järve JK JärveNõmme JK Kalju II0 : 1mängu ankeetprotokoll
26.05 20:30Tallinna JK LegionHÜJK Emmaste0 : 1mängu ankeetprotokoll
XIV voor
01.06 14:00JK Sillamäe Kalev IITallinna FC Ararat TTÜ 0 : 0mängu ankeetprotokoll
01.06 14:00Nõmme JK Kalju IITallinna FC Flora III5 : 0mängu ankeetprotokoll
01.06 19:30Tallinna JK LegionKohtla-Järve JK Järve3 : 0mängu ankeetprotokoll
02.06 19:30FC ElvaPärnu Linnameeskond3 : 2mängu ankeetprotokoll
02.06 19:30HÜJK EmmasteTallinna JK Dünamo1 : 1mängu ankeetprotokoll
XV voor
15.06 14:00FC ElvaHÜJK Emmaste1 : 2mängu ankeetprotokoll
15.06 14:00Tallinna FC Flora IIIKohtla-Järve JK Järve1 : 0mängu ankeetprotokoll
15.06 19:30JK Sillamäe Kalev IITallinna JK Dünamo3 : 1mängu ankeetprotokoll
16.06 17:00Pärnu LinnameeskondTallinna JK Legion3 : 3mängu ankeetprotokoll
17.07 20:30Tallinna FC Ararat TTÜ Nõmme JK Kalju II0 : 1mängu ankeetprotokoll
XVI voor
19.06 19:00HÜJK EmmasteTallinna FC Flora III3 : 0mängu ankeetprotokoll
19.06 20:30Nõmme JK Kalju IIJK Sillamäe Kalev II0 : 3mängu ankeetprotokoll
19.06 20:30Tallinna JK DünamoPärnu Linnameeskond2 : 3mängu ankeetprotokoll
19.06 20:30Tallinna JK LegionFC Elva3 : 1mängu ankeetprotokoll
26.06 19:30Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Ararat TTÜ 1 : 2mängu ankeetprotokoll
XVII voor
04.07 19:30Pärnu LinnameeskondNõmme JK Kalju II5 : 1mängu ankeetprotokoll
06.07 19:30Kohtla-Järve JK JärveFC Elva3 : 3mängu ankeetprotokoll
06.07 19:30Tallinna FC Flora IIITallinna JK Dünamo1 : 2mängu ankeetprotokoll
07.07 19:30HÜJK EmmasteJK Sillamäe Kalev II1 : 1mängu ankeetprotokoll
07.07 19:30Tallinna FC Ararat TTÜ Tallinna JK Legion3 : 0mängu ankeetprotokoll
XVIII voor
12.07 19:30FC ElvaTallinna FC Ararat TTÜ 3 : 5mängu ankeetprotokoll
12.07 19:30JK Sillamäe Kalev IIKohtla-Järve JK Järve2 : 0mängu ankeetprotokoll
12.07 19:30Pärnu LinnameeskondHÜJK Emmaste3 : 0mängu ankeetprotokoll
13.07 17:00Tallinna JK LegionTallinna FC Flora III0 : 1mängu ankeetprotokoll
14.07 19:30Nõmme JK Kalju IITallinna JK Dünamo9 : 0mängu ankeetprotokoll
XIX voor
18.07 20:30Tallinna JK LegionTallinna JK Dünamo4 : 0mängu ankeetprotokoll
21.07 17:00JK Sillamäe Kalev IITallinna FC Flora III8 : 0mängu ankeetprotokoll
21.07 17:00Kohtla-Järve JK JärveHÜJK Emmaste- : 4mängu ankeetprotokoll
21.07 19:30Tallinna FC Ararat TTÜ Pärnu Linnameeskond1 : 4mängu ankeetprotokoll
04.09 19:00Nõmme JK Kalju IIFC Elva8 : 0mängu ankeetprotokoll
XX voor
27.07 14:00JK Sillamäe Kalev IITallinna JK Legion1 : 1mängu ankeetprotokoll
28.07 17:00Tallinna FC Flora IIIFC Elva0 : 8mängu ankeetprotokoll
28.07 19:30HÜJK EmmasteNõmme JK Kalju II1 : 2mängu ankeetprotokoll
28.07 19:30Pärnu LinnameeskondKohtla-Järve JK Järve3 : -mängu ankeetprotokoll
28.07 19:30Tallinna JK DünamoTallinna FC Ararat TTÜ 0 : 5mängu ankeetprotokoll
XXI voor
03.08 14:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna JK Dünamo2 : 3mängu ankeetprotokoll
03.08 14:00Tallinna FC Ararat TTÜ HÜJK Emmaste1 : 3mängu ankeetprotokoll
03.08 17:00Pärnu LinnameeskondTallinna FC Flora III10 : 0mängu ankeetprotokoll
04.08 14:00Tallinna JK LegionNõmme JK Kalju II1 : 3mängu ankeetprotokoll
04.08 19:30FC ElvaJK Sillamäe Kalev II3 : 4mängu ankeetprotokoll
XXII voor
10.08 14:00JK Sillamäe Kalev IIPärnu Linnameeskond1 : 1mängu ankeetprotokoll
10.08 14:00Tallinna FC Flora IIITallinna FC Ararat TTÜ 0 : 2mängu ankeetprotokoll
10.08 17:00FC ElvaTallinna JK Dünamo2 : 0mängu ankeetprotokoll
11.08 19:30HÜJK EmmasteTallinna JK Legion7 : 0mängu ankeetprotokoll
08.09 17:00Nõmme JK Kalju IIKohtla-Järve JK Järve6 : 0mängu ankeetprotokoll
XXIII voor
15.08 19:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna JK Legion1 : 2mängu ankeetprotokoll
15.08 19:00Tallinna JK DünamoHÜJK Emmaste2 : 0mängu ankeetprotokoll
16.08 19:00Pärnu LinnameeskondFC Elva4 : 1mängu ankeetprotokoll
17.08 20:30Tallinna FC Ararat TTÜ JK Sillamäe Kalev II3 : 1mängu ankeetprotokoll
18.08 19:30Tallinna FC Flora IIINõmme JK Kalju II0 : 2mängu ankeetprotokoll
XXIV voor
20.08 19:00HÜJK EmmasteFC Elva1 : -mängu ankeetprotokoll
21.08 18:00Tallinna JK DünamoJK Sillamäe Kalev II1 : 2mängu ankeetprotokoll
21.08 19:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Flora III0 : 1mängu ankeetprotokoll
21.08 20:30Nõmme JK Kalju IITallinna FC Ararat TTÜ 2 : 0mängu ankeetprotokoll
21.08 20:30Tallinna JK LegionPärnu Linnameeskond0 : 3mängu ankeetprotokoll
XXV voor
24.08 14:00FC ElvaTallinna JK Legion- : 1mängu ankeetprotokoll
25.08 14:00Tallinna FC Flora IIIHÜJK Emmaste2 : 3mängu ankeetprotokoll
25.08 17:00JK Sillamäe Kalev IINõmme JK Kalju II1 : 1mängu ankeetprotokoll
25.08 17:00Pärnu LinnameeskondTallinna JK Dünamo2 : 0mängu ankeetprotokoll
25.08 19:30Tallinna FC Ararat TTÜ Kohtla-Järve JK Järve4 : 1mängu ankeetprotokoll
XXVI voor
31.08 18:00FC ElvaKohtla-Järve JK Järve0 : 0mängu ankeetprotokoll
31.08 19:30Tallinna JK LegionTallinna FC Ararat TTÜ 3 : 2mängu ankeetprotokoll
01.09 14:00JK Sillamäe Kalev IIHÜJK Emmaste1 : 3mängu ankeetprotokoll
01.09 17:00Nõmme JK Kalju IIPärnu Linnameeskond0 : 3mängu ankeetprotokoll
01.09 17:00Tallinna JK DünamoTallinna FC Flora III4 : 0mängu ankeetprotokoll
XXVII voor
15.09 14:00HÜJK EmmastePärnu Linnameeskond0 : 2mängu ankeetprotokoll
15.09 14:00Tallinna FC Flora IIITallinna JK Legion3 : 1mängu ankeetprotokoll
15.09 17:00Kohtla-Järve JK JärveJK Sillamäe Kalev II2 : 3mängu ankeetprotokoll
15.09 17:00Tallinna FC Ararat TTÜ FC Elva1 : 2mängu ankeetprotokoll
15.09 17:00Tallinna JK DünamoNõmme JK Kalju II1 : 2mängu ankeetprotokoll
XXVIII voor
18.09 17:45FC ElvaTallinna FC Ararat TTÜ 1 : 3mängu ankeetprotokoll
18.09 17:45JK Sillamäe Kalev IIKohtla-Järve JK Järve4 : 0mängu ankeetprotokoll
18.09 17:45Pärnu LinnameeskondHÜJK Emmaste5 : 3mängu ankeetprotokoll
19.09 20:30Tallinna JK LegionTallinna FC Flora III1 : 0mängu ankeetprotokoll
09.10 19:30Nõmme JK Kalju IITallinna JK Dünamo3 : 0mängu ankeetprotokoll
XXIX voor
22.09 14:00HÜJK EmmasteJK Sillamäe Kalev II1 : 2mängu ankeetprotokoll
22.09 17:00Kohtla-Järve JK JärveFC Elva0 : 1mängu ankeetprotokoll
22.09 17:00Pärnu LinnameeskondNõmme JK Kalju II2 : 3mängu ankeetprotokoll
22.09 17:00Tallinna FC Ararat TTÜ Tallinna JK Legion5 : 0mängu ankeetprotokoll
22.09 19:30Tallinna FC Flora IIITallinna JK Dünamo3 : 0mängu ankeetprotokoll
XXX voor
28.09 14:00Tallinna JK LegionFC Elva3 : 1mängu ankeetprotokoll
29.09 14:00HÜJK EmmasteTallinna FC Flora III2 : 3mängu ankeetprotokoll
29.09 14:00Nõmme JK Kalju IIJK Sillamäe Kalev II5 : 1mängu ankeetprotokoll
29.09 17:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Ararat TTÜ 1 : 3mängu ankeetprotokoll
29.09 17:00Tallinna JK DünamoPärnu Linnameeskond1 : 1mängu ankeetprotokoll
XXXI voor
02.10 19:30Tallinna FC Ararat TTÜ Nõmme JK Kalju II0 : 1mängu ankeetprotokoll
13.10 14:00FC ElvaHÜJK Emmaste0 : 0mängu ankeetprotokoll
13.10 14:00JK Sillamäe Kalev IITallinna JK Dünamo1 : 2mängu ankeetprotokoll
13.10 14:00Pärnu LinnameeskondTallinna JK Legion1 : 0mängu ankeetprotokoll
13.10 14:00Tallinna FC Flora IIIKohtla-Järve JK Järve1 : 0mängu ankeetprotokoll
XXXII voor
04.10 19:30Tallinna JK LegionKohtla-Järve JK Järve0 : 1mängu ankeetprotokoll
06.10 14:00FC ElvaPärnu Linnameeskond3 : 3mängu ankeetprotokoll
06.10 14:00JK Sillamäe Kalev IITallinna FC Ararat TTÜ 2 : 1mängu ankeetprotokoll
06.10 14:00Nõmme JK Kalju IITallinna FC Flora III6 : 2mängu ankeetprotokoll
06.10 18:00HÜJK EmmasteTallinna JK Dünamo2 : 2mängu ankeetprotokoll
XXXIII voor
20.10 14:00Kohtla-Järve JK JärveNõmme JK Kalju II0 : 1mängu ankeetprotokoll
20.10 14:00Pärnu LinnameeskondJK Sillamäe Kalev II5 : 2mängu ankeetprotokoll
20.10 14:00Tallinna JK DünamoFC Elva2 : 0mängu ankeetprotokoll
20.10 17:00Tallinna FC Ararat TTÜ Tallinna FC Flora III2 : 1mängu ankeetprotokoll
20.10 19:30Tallinna JK LegionHÜJK Emmaste1 : 4mängu ankeetprotokoll
XXXIV voor
26.10 14:00Tallinna JK DünamoKohtla-Järve JK Järve0 : 4mängu ankeetprotokoll
27.10 14:00HÜJK EmmasteTallinna FC Ararat TTÜ 1 : 3mängu ankeetprotokoll
27.10 14:00JK Sillamäe Kalev IIFC Elva1 : 1mängu ankeetprotokoll
27.10 14:00Nõmme JK Kalju IITallinna JK Legion5 : 2mängu ankeetprotokoll
27.10 17:00Tallinna FC Flora IIIPärnu Linnameeskond2 : 6mängu ankeetprotokoll
XXXV voor
02.11 14:00Kohtla-Järve JK JärvePärnu Linnameeskond1 : 6mängu ankeetprotokoll
03.11 14:00FC ElvaTallinna FC Flora III2 : 1mängu ankeetprotokoll
03.11 14:00Nõmme JK Kalju IIHÜJK Emmaste1 : 1mängu ankeetprotokoll
03.11 14:00Tallinna JK LegionJK Sillamäe Kalev II0 : 7mängu ankeetprotokoll
03.11 17:00Tallinna FC Ararat TTÜ Tallinna JK Dünamo3 : 1mängu ankeetprotokoll
XXXVI voor
10.11 14:00FC ElvaNõmme JK Kalju II1 : 2mängu ankeetprotokoll
10.11 14:00HÜJK EmmasteKohtla-Järve JK Järve1 : 1mängu ankeetprotokoll
10.11 14:00Pärnu LinnameeskondTallinna FC Ararat TTÜ 2 : 1mängu ankeetprotokoll
10.11 14:00Tallinna FC Flora IIIJK Sillamäe Kalev II2 : 3mängu ankeetprotokoll
10.11 14:00Tallinna JK DünamoTallinna JK Legion2 : 3mängu ankeetprotokoll
;
 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit