KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2016)
I voor
25.02 19:00JK Tallinna KalevVändra JK Vaprus2 : 0mängu ankeet protokoll
27.02 13:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Levadia U213 : 4mängu ankeet protokoll
27.02 13:00Maardu LinnameeskondTartu FC Santos3 : 0mängu ankeet protokoll
27.02 13:00Nõmme Kalju FC U21Viljandi JK Tulevik1 : 3mängu ankeet protokoll
27.02 13:00Tallinna FC Flora U21Tallinna FC Infonet II2 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
03.03 19:00JK Tallinna KalevViljandi JK Tulevik1 : 2mängu ankeet protokoll
06.03 13:00Kohtla-Järve JK JärveNõmme Kalju FC U213 : 5mängu ankeet protokoll
06.03 13:00Tallinna FC Flora U21Maardu Linnameeskond5 : 2mängu ankeet protokoll
06.03 13:00Tallinna FC Infonet IIVändra JK Vaprus4 : 1mängu ankeet protokoll
06.03 13:00Tallinna FC Levadia U21Tartu FC Santos3 : 2mängu ankeet protokoll
III voor
10.03 19:00Maardu LinnameeskondVändra JK Vaprus3 : 0mängu ankeet protokoll
13.03 13:00JK Tallinna KalevKohtla-Järve JK Järve2 : 1mängu ankeet protokoll
13.03 13:00Tartu FC SantosTallinna FC Flora U211 : 0mängu ankeet protokoll
13.03 16:00Nõmme Kalju FC U21Tallinna FC Levadia U212 : 2mängu ankeet protokoll
13.03 16:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Infonet II1 : 2mängu ankeet protokoll
IV voor
17.03 19:00Tallinna FC Levadia U21Tallinna FC Flora U210 : 3mängu ankeet protokoll
20.03 13:00Nõmme Kalju FC U21JK Tallinna Kalev1 : 2mängu ankeet protokoll
20.03 13:00Tallinna FC Infonet IIKohtla-Järve JK Järve6 : 1mängu ankeet protokoll
20.03 13:00Tartu FC SantosVändra JK Vaprus2 : 0mängu ankeet protokoll
20.03 16:00Viljandi JK TulevikMaardu Linnameeskond3 : 2mängu ankeet protokoll
V voor
31.03 19:00Tartu FC SantosViljandi JK Tulevik2 : 3mängu ankeet protokoll
02.04 19:00Tallinna FC Flora U21Vändra JK Vaprus3 : 1mängu ankeet protokoll
03.04 16:00Kohtla-Järve JK JärveMaardu Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
03.04 16:00Tallinna FC Infonet IINõmme Kalju FC U212 : 0mängu ankeet protokoll
03.04 19:00JK Tallinna KalevTallinna FC Levadia U210 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
05.04 18:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora U210 : 0mängu ankeet protokoll
06.04 19:00JK Tallinna KalevTallinna FC Infonet II2 : 3mängu ankeet protokoll
06.04 19:00Maardu LinnameeskondNõmme Kalju FC U213 : 0mängu ankeet protokoll
06.04 19:00Tallinna FC Levadia U21Vändra JK Vaprus1 : 5mängu ankeet protokoll
07.04 19:00Kohtla-Järve JK JärveTartu FC Santos1 : 2mängu ankeet protokoll
VII voor
09.04 13:00Maardu LinnameeskondJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
10.04 13:00Tallinna FC Flora U21Kohtla-Järve JK Järve6 : 0mängu ankeet protokoll
10.04 13:00Viljandi JK TulevikVändra JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
10.04 16:00Nõmme Kalju FC U21Tartu FC Santos2 : 1mängu ankeet protokoll
10.04 16:00Tallinna FC Infonet IITallinna FC Levadia U212 : 1mängu ankeet protokoll
VIII voor
14.04 19:00Tallinna FC Levadia U21Viljandi JK Tulevik1 : 1mängu ankeet protokoll
17.04 15:00Tartu FC SantosJK Tallinna Kalev1 : 3mängu ankeet protokoll
17.04 16:00Nõmme Kalju FC U21Tallinna FC Flora U212 : 2mängu ankeet protokoll
17.04 19:00Kohtla-Järve JK JärveVändra JK Vaprus2 : 2mängu ankeet protokoll
17.04 19:00Tallinna FC Infonet IIMaardu Linnameeskond5 : 0mängu ankeet protokoll
IX voor
21.04 19:00Vändra JK VaprusNõmme Kalju FC U212 : 0mängu ankeet protokoll
23.04 13:00JK Tallinna KalevTallinna FC Flora U211 : 1mängu ankeet protokoll
23.04 13:00Maardu LinnameeskondTallinna FC Levadia U213 : 4mängu ankeet protokoll
24.04 16:00Viljandi JK TulevikKohtla-Järve JK Järve0 : 1mängu ankeet protokoll
24.04 19:00Tartu FC SantosTallinna FC Infonet II5 : 2mängu ankeet protokoll
X voor
28.04 19:00Tallinna FC Flora U21JK Tallinna Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
30.04 13:00Kohtla-Järve JK JärveViljandi JK Tulevik1 : 2mängu ankeet protokoll
30.04 13:00Tallinna FC Levadia U21Maardu Linnameeskond1 : 3mängu ankeet protokoll
01.05 13:00Nõmme Kalju FC U21Vändra JK Vaprus0 : 3mängu ankeet protokoll
01.05 13:00Tallinna FC Infonet IITartu FC Santos6 : 2mängu ankeet protokoll
XI voor
05.05 19:00Tallinna FC Flora U21Nõmme Kalju FC U213 : 2mängu ankeet protokoll
06.05 19:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Levadia U213 : 2mängu ankeet protokoll
08.05 19:00JK Tallinna KalevTartu FC Santos1 : 3mängu ankeet protokoll
08.05 19:00Maardu LinnameeskondTallinna FC Infonet II5 : 1mängu ankeet protokoll
08.05 19:00Vändra JK VaprusKohtla-Järve JK Järve1 : 1mängu ankeet protokoll
XII voor
12.05 19:00JK Tallinna KalevMaardu Linnameeskond0 : 0mängu ankeet protokoll
14.05 13:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Flora U210 : 1mängu ankeet protokoll
15.05 13:00Tallinna FC Levadia U21Tallinna FC Infonet II2 : 0mängu ankeet protokoll
15.05 13:00Tartu FC SantosNõmme Kalju FC U214 : 1mängu ankeet protokoll
15.05 16:00Vändra JK VaprusViljandi JK Tulevik0 : 1mängu ankeet protokoll
XIII voor
19.05 19:00Tallinna FC Flora U21Viljandi JK Tulevik0 : 2mängu ankeet protokoll
21.05 13:00Nõmme Kalju FC U21Maardu Linnameeskond1 : 3mängu ankeet protokoll
21.05 13:00Tallinna FC Infonet IIJK Tallinna Kalev2 : 3mängu ankeet protokoll
22.05 13:00Tartu FC SantosKohtla-Järve JK Järve0 : 1mängu ankeet protokoll
22.05 13:00Vändra JK VaprusTallinna FC Levadia U211 : 6mängu ankeet protokoll
XIV voor
25.05 18:00Maardu LinnameeskondKohtla-Järve JK Järve7 : 1mängu ankeet protokoll
25.05 18:00Vändra JK VaprusTallinna FC Flora U211 : 1mängu ankeet protokoll
25.05 19:00Tallinna FC Levadia U21JK Tallinna Kalev1 : 2mängu ankeet protokoll
25.05 20:00Nõmme Kalju FC U21Tallinna FC Infonet II2 : 3mängu ankeet protokoll
26.05 19:00Viljandi JK TulevikTartu FC Santos4 : 1mängu ankeet protokoll
XV voor
07.06 19:00Maardu LinnameeskondViljandi JK Tulevik2 : 2mängu ankeet protokoll
08.06 18:00Tallinna FC Flora U21Tallinna FC Levadia U214 : 1mängu ankeet protokoll
08.06 19:00JK Tallinna KalevNõmme Kalju FC U216 : 0mängu ankeet protokoll
08.06 19:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Infonet II0 : 4mängu ankeet protokoll
09.06 19:00Vändra JK VaprusTartu FC Santos1 : 0mängu ankeet protokoll
XVI voor
11.06 12:00Tallinna FC Infonet IIViljandi JK Tulevik1 : 5mängu ankeet protokoll
11.06 12:00Tallinna FC Levadia U21Nõmme Kalju FC U212 : 0mängu ankeet protokoll
12.06 12:00Kohtla-Järve JK JärveJK Tallinna Kalev3 : 2mängu ankeet protokoll
12.06 12:00Tallinna FC Flora U21Tartu FC Santos0 : 1mängu ankeet protokoll
12.06 12:00Vändra JK VaprusMaardu Linnameeskond2 : 2mängu ankeet protokoll
XVII voor
30.06 19:00Maardu LinnameeskondTallinna FC Flora U211 : 1mängu ankeet protokoll
01.07 19:00Vändra JK VaprusTallinna FC Infonet II1 : 3mängu ankeet protokoll
02.07 16:00Nõmme Kalju FC U21Kohtla-Järve JK Järve2 : 2mängu ankeet protokoll
02.07 16:00Tartu FC SantosTallinna FC Levadia U211 : 5mängu ankeet protokoll
02.07 16:00Viljandi JK TulevikJK Tallinna Kalev3 : 3mängu ankeet protokoll
XVIII voor
07.07 19:00Vändra JK VaprusJK Tallinna Kalev3 : 2mängu ankeet protokoll
09.07 19:00Tallinna FC Infonet IITallinna FC Flora U212 : 4mängu ankeet protokoll
09.07 19:00Tallinna FC Levadia U21Kohtla-Järve JK Järve4 : 0mängu ankeet protokoll
09.07 19:00Tartu FC SantosMaardu Linnameeskond4 : 5mängu ankeet protokoll
09.07 19:00Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FC U216 : 1mängu ankeet protokoll
XIX voor
14.07 19:00Kohtla-Järve JK JärveViljandi JK Tulevik0 : 2mängu ankeet protokoll
15.07 19:00Nõmme Kalju FC U21Tartu FC Santos2 : 1mängu ankeet protokoll
16.07 13:00JK Tallinna KalevVändra JK Vaprus4 : 0mängu ankeet protokoll
16.07 13:00Maardu LinnameeskondTallinna FC Levadia U211 : 2mängu ankeet protokoll
16.07 19:00Tallinna FC Flora U21Tallinna FC Infonet II2 : 4mängu ankeet protokoll
XX voor
21.07 19:00Viljandi JK TulevikJK Tallinna Kalev3 : 0mängu ankeet protokoll
22.07 19:00Vändra JK VaprusTallinna FC Levadia U212 : 5mängu ankeet protokoll
23.07 13:00Tallinna FC Flora U21Maardu Linnameeskond4 : 1mängu ankeet protokoll
24.07 19:00Tartu FC SantosKohtla-Järve JK Järve2 : 0mängu ankeet protokoll
25.07 19:00Tallinna FC Infonet IINõmme Kalju FC U212 : 1mängu ankeet protokoll
XXI voor
28.07 19:00JK Tallinna KalevTartu FC Santos4 : 0mängu ankeet protokoll
29.07 19:00Tallinna FC Levadia U21Viljandi JK Tulevik2 : 3mängu ankeet protokoll
30.07 19:00Maardu LinnameeskondVändra JK Vaprus4 : 1mängu ankeet protokoll
31.07 19:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Infonet II4 : 2mängu ankeet protokoll
31.07 19:00Nõmme Kalju FC U21Tallinna FC Flora U213 : 2mängu ankeet protokoll
XXII voor
03.08 19:00Tartu FC SantosTallinna FC Levadia U213 : 2mängu ankeet protokoll
04.08 19:00Viljandi JK TulevikMaardu Linnameeskond6 : 1mängu ankeet protokoll
06.08 19:00Nõmme Kalju FC U21Kohtla-Järve JK Järve1 : 2mängu ankeet protokoll
06.08 19:00Tallinna FC Infonet IIJK Tallinna Kalev5 : 0mängu ankeet protokoll
07.08 19:00Tallinna FC Flora U21Vändra JK Vaprus7 : 1mängu ankeet protokoll
XXIII voor
11.08 19:00Tallinna FC Levadia U21Tallinna FC Infonet II0 : 2mängu ankeet protokoll
13.08 13:00JK Tallinna KalevNõmme Kalju FC U212 : 3mängu ankeet protokoll
13.08 19:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Flora U211 : 2mängu ankeet protokoll
14.08 19:00Maardu LinnameeskondTartu FC Santos0 : 1mängu ankeet protokoll
14.08 19:00Viljandi JK TulevikVändra JK Vaprus4 : 0mängu ankeet protokoll
XXIV voor
17.08 18:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Flora U211 : 3mängu ankeet protokoll
17.08 19:00Kohtla-Järve JK JärveJK Tallinna Kalev1 : 2mängu ankeet protokoll
17.08 19:00Tartu FC SantosVändra JK Vaprus2 : 2mängu ankeet protokoll
17.08 20:00Tallinna FC Infonet IIMaardu Linnameeskond1 : 5mängu ankeet protokoll
18.08 19:00Nõmme Kalju FC U21Tallinna FC Levadia U213 : 2mängu ankeet protokoll
XXV voor
20.08 13:00Tallinna FC Flora U21JK Tallinna Kalev2 : 2mängu ankeet protokoll
20.08 19:00Viljandi JK TulevikTartu FC Santos2 : 0mängu ankeet protokoll
21.08 16:00Tallinna FC Levadia U21Kohtla-Järve JK Järve10 : 0mängu ankeet protokoll
21.08 19:00Maardu LinnameeskondNõmme Kalju FC U210 : 4mängu ankeet protokoll
21.08 19:00Vändra JK VaprusTallinna FC Infonet II1 : 2mängu ankeet protokoll
XXVI voor
24.08 18:00Nõmme Kalju FC U21Vändra JK Vaprus8 : 1mängu ankeet protokoll
24.08 18:45JK Tallinna KalevTallinna FC Levadia U210 : 1mängu ankeet protokoll
24.08 18:45Kohtla-Järve JK JärveMaardu Linnameeskond2 : 2mängu ankeet protokoll
24.08 18:45Tallinna FC Flora U21Tartu FC Santos2 : 0mängu ankeet protokoll
29.09 19:00Tallinna FC Infonet IIViljandi JK Tulevik2 : 3mängu ankeet protokoll
XXVII voor
27.08 13:00Maardu LinnameeskondJK Tallinna Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
27.08 13:00Vändra JK VaprusKohtla-Järve JK Järve0 : 0mängu ankeet protokoll
28.08 13:00Viljandi JK TulevikNõmme Kalju FC U215 : 0mängu ankeet protokoll
28.08 19:00Tallinna FC Levadia U21Tallinna FC Flora U211 : 3mängu ankeet protokoll
29.08 19:00Tartu FC SantosTallinna FC Infonet II3 : 2mängu ankeet protokoll
XXVIII voor
08.09 19:00Tallinna FC Infonet IITartu FC Santos3 : 2mängu ankeet protokoll
09.09 18:00Nõmme Kalju FC U21Viljandi JK Tulevik0 : 4mängu ankeet protokoll
09.09 18:00Tallinna FC Flora U21Tallinna FC Levadia U210 : 5mängu ankeet protokoll
11.09 16:00JK Tallinna KalevMaardu Linnameeskond1 : 0mängu ankeet protokoll
11.09 16:00Kohtla-Järve JK JärveVändra JK Vaprus1 : 3mängu ankeet protokoll
XXIX voor
14.09 17:45Vändra JK VaprusNõmme Kalju FC U213 : 1mängu ankeet protokoll
14.09 19:00Tallinna FC Levadia U21JK Tallinna Kalev1 : 1mängu ankeet protokoll
14.09 19:00Tartu FC SantosTallinna FC Flora U211 : 0mängu ankeet protokoll
15.09 17:45Viljandi JK TulevikTallinna FC Infonet II4 : 1mängu ankeet protokoll
15.09 19:00Maardu LinnameeskondKohtla-Järve JK Järve5 : 0mängu ankeet protokoll
XXX voor
17.09 13:00JK Tallinna KalevTallinna FC Flora U211 : 2mängu ankeet protokoll
18.09 13:00Nõmme Kalju FC U21Maardu Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
18.09 16:00Kohtla-Järve JK JärveTallinna FC Levadia U212 : 0mängu ankeet protokoll
18.09 16:00Tartu FC SantosViljandi JK Tulevik0 : 2mängu ankeet protokoll
18.09 19:00Tallinna FC Infonet IIVändra JK Vaprus10 : 0mängu ankeet protokoll
XXXI voor
22.09 19:00Tallinna FC Levadia U21Nõmme Kalju FC U210 : 0mängu ankeet protokoll
24.09 13:00JK Tallinna KalevKohtla-Järve JK Järve1 : 0mängu ankeet protokoll
24.09 13:00Vändra JK VaprusTartu FC Santos1 : 3mängu ankeet protokoll
25.09 13:00Maardu LinnameeskondTallinna FC Infonet II4 : 2mängu ankeet protokoll
25.09 13:00Tallinna FC Flora U21Viljandi JK Tulevik0 : 2mängu ankeet protokoll
XXXII voor
29.09 19:00Tartu FC SantosMaardu Linnameeskond4 : 0mängu ankeet protokoll
30.09 17:00Tallinna FC Flora U21Kohtla-Järve JK Järve3 : 1mängu ankeet protokoll
02.10 13:00Nõmme Kalju FC U21JK Tallinna Kalev3 : 1mängu ankeet protokoll
02.10 13:00Vändra JK VaprusViljandi JK Tulevik3 : 6mängu ankeet protokoll
08.10 13:00Tallinna FC Infonet IITallinna FC Levadia U211 : 3mängu ankeet protokoll
XXXIII voor
13.10 19:00Maardu LinnameeskondViljandi JK Tulevik2 : 6mängu ankeet protokoll
14.10 19:00Tallinna FC Levadia U21Tartu FC Santos1 : 3mängu ankeet protokoll
15.10 13:00JK Tallinna KalevTallinna FC Infonet II3 : 2mängu ankeet protokoll
16.10 13:00Kohtla-Järve JK JärveNõmme Kalju FC U211 : 2mängu ankeet protokoll
16.10 13:00Vändra JK VaprusTallinna FC Flora U210 : 0mängu ankeet protokoll
XXXIV voor
20.10 19:00Tartu FC SantosJK Tallinna Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
23.10 13:00Tallinna FC Flora U21Nõmme Kalju FC U212 : 1mängu ankeet protokoll
23.10 13:00Viljandi JK TulevikTallinna FC Levadia U212 : 2mängu ankeet protokoll
23.10 13:00Vändra JK VaprusMaardu Linnameeskond2 : 3mängu ankeet protokoll
23.10 16:00Tallinna FC Infonet IIKohtla-Järve JK Järve2 : 2mängu ankeet protokoll
XXXV voor
27.10 19:00Maardu LinnameeskondTallinna FC Flora U211 : 3mängu ankeet protokoll
29.10 13:00Kohtla-Järve JK JärveTartu FC Santos3 : 2mängu ankeet protokoll
30.10 13:00JK Tallinna KalevViljandi JK Tulevik0 : 2mängu ankeet protokoll
30.10 13:00Tallinna FC Levadia U21Vändra JK Vaprus1 : 3mängu ankeet protokoll
30.10 16:00Nõmme Kalju FC U21Tallinna FC Infonet II4 : 3mängu ankeet protokoll
XXXVI voor
06.11 13:00Tallinna FC Infonet IITallinna FC Flora U213 : 3mängu ankeet protokoll
06.11 13:00Tallinna FC Levadia U21Maardu Linnameeskond2 : 5mängu ankeet protokoll
06.11 13:00Tartu FC SantosNõmme Kalju FC U212 : 3mängu ankeet protokoll
06.11 16:00Viljandi JK TulevikKohtla-Järve JK Järve6 : 0mängu ankeet protokoll
06.11 16:00Vändra JK VaprusJK Tallinna Kalev0 : 0mängu ankeet protokoll
 













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.