KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Naiste Meistriliiga» MÄNGUDE KALENDER (2016)
I voor
02.04 12:00Noortekoondis (N)Tartu JK Tammeka (N)0 : 5mängu ankeet protokoll
02.04 14:00Pärnu JK (N)JK Tallinna Kalev (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
02.04 14:00Tallinna FC Levadia (N)Tartu SK 10 Premium (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
02.04 19:00Nõmme Kalju FC (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
II voor
16.04 12:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Levadia (N)2 : 5mängu ankeet protokoll
16.04 12:00Nõmme Kalju FC (N)Noortekoondis (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
16.04 14:00Tallinna FC Flora (N)Tartu SK 10 Premium (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
16.04 20:00Tartu JK Tammeka (N)Pärnu JK (N)0 : 5mängu ankeet protokoll
III voor
23.04 12:00Noortekoondis (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 11mängu ankeet protokoll
23.04 14:00Pärnu JK (N)Nõmme Kalju FC (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
23.04 14:00Tallinna FC Levadia (N)Tartu JK Tammeka (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
23.04 19:00JK Tallinna Kalev (N)Tartu SK 10 Premium (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
30.04 12:00Nõmme Kalju FC (N)Tallinna FC Levadia (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
30.04 12:30Noortekoondis (N)Pärnu JK (N)0 : 15mängu ankeet protokoll
30.04 14:30Tallinna FC Flora (N)JK Tallinna Kalev (N)6 : 1mängu ankeet protokoll
30.04 19:00Tartu JK Tammeka (N)Tartu SK 10 Premium (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
V voor
07.05 12:00Tallinna FC Levadia (N)Noortekoondis (N)6 : 2mängu ankeet protokoll
07.05 14:00JK Tallinna Kalev (N)Tartu JK Tammeka (N)2 : 1mängu ankeet protokoll
07.05 14:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Flora (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
07.05 14:00Tartu SK 10 Premium (N)Nõmme Kalju FC (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
14.05 12:00Noortekoondis (N)Tartu SK 10 Premium (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
14.05 12:00Nõmme Kalju FC (N)JK Tallinna Kalev (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
14.05 14:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Levadia (N)11 : 1mängu ankeet protokoll
14.05 14:00Tallinna FC Flora (N)Tartu JK Tammeka (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
VII voor
21.05 11:00Noortekoondis (N)JK Tallinna Kalev (N)0 : 4mängu ankeet protokoll
27.05 19:30Tallinna FC Levadia (N)Tallinna FC Flora (N)2 : 3mängu ankeet protokoll
28.05 14:00Tartu SK 10 Premium (N)Pärnu JK (N)0 : 8mängu ankeet protokoll
15.06 19:30Tartu JK Tammeka (N)Nõmme Kalju FC (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
VIII voor
11.06 12:00JK Tallinna Kalev (N)Pärnu JK (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
11.06 14:00Tallinna FC Flora (N)Nõmme Kalju FC (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
11.06 14:00Tartu SK 10 Premium (N)Tallinna FC Levadia (N)3 : 4mängu ankeet protokoll
11.06 19:00Tartu JK Tammeka (N)Noortekoondis (N)5 : 1mängu ankeet protokoll
IX voor
18.06 12:00Noortekoondis (N)Nõmme Kalju FC (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
18.06 14:00Tallinna FC Levadia (N)JK Tallinna Kalev (N)2 : 3mängu ankeet protokoll
18.06 15:30Pärnu JK (N)Tartu JK Tammeka (N)8 : 0mängu ankeet protokoll
18.06 17:00Tartu SK 10 Premium (N)Tallinna FC Flora (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
X voor
16.07 12:00Tallinna FC Flora (N)Noortekoondis (N)8 : 0mängu ankeet protokoll
16.07 13:00Tartu JK Tammeka (N)Tallinna FC Levadia (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
16.07 14:00Nõmme Kalju FC (N)Pärnu JK (N)0 : 9mängu ankeet protokoll
16.07 14:00Tartu SK 10 Premium (N)JK Tallinna Kalev (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
XI voor
23.07 12:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Flora (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
23.07 14:00Pärnu JK (N)Noortekoondis (N)11 : 0mängu ankeet protokoll
23.07 14:00Tallinna FC Levadia (N)Nõmme Kalju FC (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
23.07 14:00Tartu SK 10 Premium (N)Tartu JK Tammeka (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
XII voor
30.07 12:00Noortekoondis (N)Tallinna FC Levadia (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
30.07 14:00Nõmme Kalju FC (N)Tartu SK 10 Premium (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
30.07 14:00Tartu JK Tammeka (N)JK Tallinna Kalev (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
30.07 19:00Tallinna FC Flora (N)Pärnu JK (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
XIII voor
13.08 11:00JK Tallinna Kalev (N)Nõmme Kalju FC (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
13.08 14:00Tallinna FC Levadia (N)Pärnu JK (N)1 : 6mängu ankeet protokoll
13.08 14:00Tartu JK Tammeka (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
13.08 14:00Tartu SK 10 Premium (N)Noortekoondis (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
XIV voor
19.08 19:00Pärnu JK (N)Tartu SK 10 Premium (N)10 : 0mängu ankeet protokoll
21.08 14:00Nõmme Kalju FC (N)Tartu JK Tammeka (N)1 : 3mängu ankeet protokoll
21.08 16:30Tallinna FC Flora (N)Tallinna FC Levadia (N)3 : 2mängu ankeet protokoll
21.08 17:00JK Tallinna Kalev (N)Noortekoondis (N)3 : 1mängu ankeet protokoll
XV voor
03.09 11:00Noortekoondis (N)Tartu JK Tammeka (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
03.09 14:00Tallinna FC Levadia (N)Tallinna FC Flora (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
03.09 17:00JK Tallinna Kalev (N)Pärnu JK (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
03.09 18:00Nõmme Kalju FC (N)Tartu SK 10 Premium (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
XVI voor
07.09 18:00Tallinna FC Flora (N)JK Tallinna Kalev (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
07.09 18:00Tartu SK 10 Premium (N)Noortekoondis (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
07.09 19:00Nõmme Kalju FC (N)Tartu JK Tammeka (N)0 : 2mängu ankeet protokoll
07.09 19:00Tallinna FC Levadia (N)Pärnu JK (N)0 : 6mängu ankeet protokoll
XVII voor
10.09 12:00Noortekoondis (N)Nõmme Kalju FC (N)1 : 1mängu ankeet protokoll
10.09 14:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Flora (N)4 : 0mängu ankeet protokoll
10.09 14:00Tartu JK Tammeka (N)Tartu SK 10 Premium (N)1 : 0mängu ankeet protokoll
10.09 18:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Levadia (N)2 : 3mängu ankeet protokoll
XVIII voor
21.09 17:30Tallinna FC Flora (N)Tallinna FC Levadia (N)7 : 1mängu ankeet protokoll
21.09 17:30Tartu SK 10 Premium (N)Nõmme Kalju FC (N)3 : 0mängu ankeet protokoll
21.09 19:00Pärnu JK (N)JK Tallinna Kalev (N)5 : 0mängu ankeet protokoll
21.09 19:00Tartu JK Tammeka (N)Noortekoondis (N)0 : 1mängu ankeet protokoll
XIX voor
28.09 17:00Noortekoondis (N)Tartu SK 10 Premium (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
28.09 18:00JK Tallinna Kalev (N)Tallinna FC Flora (N)1 : 4mängu ankeet protokoll
28.09 19:00Pärnu JK (N)Tallinna FC Levadia (N)6 : 0mängu ankeet protokoll
28.09 19:00Tartu JK Tammeka (N)Nõmme Kalju FC (N)2 : 0mängu ankeet protokoll
XX voor
01.10 14:00Tallinna FC Flora (N)Pärnu JK (N)0 : 3mängu ankeet protokoll
01.10 14:00Tallinna FC Levadia (N)JK Tallinna Kalev (N)1 : 2mängu ankeet protokoll
01.10 16:00Tartu SK 10 Premium (N)Tartu JK Tammeka (N)2 : 2mängu ankeet protokoll
01.10 17:00Nõmme Kalju FC (N)Noortekoondis (N)4 : 1mängu ankeet protokoll
 













 




Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.