VAATA JÄRELE: kaitses visalt võidelnud Eesti pidi tunnistama Walesi minimaalset paremust (0)

Eesti naiste koondis jäi MM-valiksarja teises kohtumises Pärnu Rannastaadionil Walesi vastu juba neljandal minutil kaotusseisu, kuid näitas seejärel hingestatud kaitsemängu ja rohkem väravaid endale lüüa ei lasknud - mäng lõppes tulemusega 0:1.

Naiste FIFA edetabelis praegu 105. kohal olevad eestlannad jäid kohe surve alla ning neljandal minutil avas kaitseliini taha söödu saanud Natasha Harding skoori. Ehkki algse surve pealt võinuks karta lagunemist, suutis Eesti erinevalt mõne päeva tagusest kohtumisest Sloveeniaga lagunemist vältida.

Lõpuks teenis FIFA tabelis 34. kohal asuv Wales 20 nurgalööki ja pommitas Eesti väravat järjepidevalt, aga Eesti võistkondlik kaitsemäng toimis. Eesti saldosse jäi 90 minuti jooksul üksainus pealelöök, mille sooritas 72. minutil Lisette Tammik.

Järgmised kohtumised peab Eesti koondis kuu aja pärast. Esmalt kohtutakse 22. oktoobril võõrsil alagrupi soosiku Prantsusmaaga ning 26. oktoobril minnakse Cardiffis uuesti vastamisi Walesiga.