02

07.2021

19:25

Järelvaadatav | U17 koondis alustas kodust Balti turniiri kaotusega Lätile

Eesti U17 koondis võõrustab sel nädalalõpul Männikul Balti turniiri. Avamängus pidi Eesti tunnistama Läti 3:1 paremust.

Lätlased alustasid mängu teravamalt ja võitis avapoolaja teenitult 1:0. Ainus värav sündis penaltist, mille realiseeris Alans Kangars. Eestil oli avapoolajal üks väga hea võimalus, kui nurgalöögi järel pääses peaga löögile Aleksandr Alteberg, kuid sellele järgnes Davis Viljams Veisbuksi suurepärane tõrje.

Läti otsustas mängu saatuse teise poolaja esimese kaheksa minutiga. Žans Borisenoks kahekordistas 48. minutil lätlaste eduseisu ning 53. minutil lõi värava Emils Evelons.

Eesti ei andnud alla ja mõni minut hiljem oli juba Oskar Hõimil hea võimalus, kuid lätlaste väravalukk jäi tol hetkel lahti murdmata.

Eesti teenis samuti penalti, millest sündis ka tänane Eesti ainus tabamus, kui 11 meetri pealt oli täpne Alteberg.

Tipphetked:

Kogu kohtumine:

Laupäeval mängivad Leedu – Läti kell 16.00 ning turniir lõpeb pühapäeval, 4. juulil kell 13.00 Eesti – Leedu matšiga.

Pääsmed on müügil kohapeal hinnaga 3 eurot. Eesti - Leedu mängule saab otsepildis kaasa elada jalgpall.ee vahendusel.