17

04.2018

23:07

VIDEOD: Karikavõistlusel jõudsid poolfinaali FCI Levadia ja Narva Trans

Evald Tipneri karikavõistlustel peeti täna kaks veerandfinaali, kui koha nelja parema seas kindlustasid Tallinna FCI Levadia ja JK Narva Trans.

Keskses mängus suutis FCI Levadia Hiiu staadionil 1:0 alistada Nõmme Kalju FC. Ainus värav sündis nurgalöögist 9. minutil, kui Dmitri Kruglovi tsenderduse suunas peaga väravasse Igor Morozov.

Teises tänases veerandfinaalis sõitis II liiga meeskond FCI Tallinn külla Premium liigas pallivale JK Narva Transile. Kodumeeskonna viis 10. minutil juhtima Aleksandr Zakarliuka ning Narva üheväravline eduseis püsis 68. minutini, kuid viimase 25 minutiga lõi Trans külaliste võrku veel viis palli.

Järelvaadatavat mängu Narvas kommenteeris Marko Rooden.

Kolmapäevastes veerandfinaalides on vastamisi FC Kuressaare – Tallinna FC Flora (18.00, Tallinna Televisioon) ja FC Flora U21 – Viljandi JK Tulevik (19.00, jalgpall.ee).