VAATA JÄRELE: Flora mängis kaks korda eduseisu maha, kuid võitis penaltitega superkarika (lisatud galerii!) (8)

Pärnu JK tuli naiste superkarikafinaalis kaks korda kaotusseisust välja ja viis mängu penaltiteni, aga seal oli edukam Tallinna Flora.

21. minutil tabas Flora kapten Katrin Loo viiekasti nurgast ristlatti. 11 minutit hiljem mängisid teiselpool väljakut kontrarünnakul hästi kokku Kristina Bannikova ja Kadri Reinik, aga viimane viivitas karistusalas löögiga ja jäi pallist ilma.

Esimese poolaja ainsa värava lõi Flora 43. minutil. Loo tsenderdust ei suutnud Anete Paulus peaga piisavalt kaugele puhastada ning Lisette Tammik lükkas palli alla nurka.

Teise poolaja alguses Pärnu viigistas ja seda hetkel, mil viibis väljakul kümnekesi. Anastasija Štšerbatšenia tegi vasakul äärel hea eeltöö ja pärast floralannade segadust veeres Bannikova löök napilt üle väravajoone.

68. minutil andis Tammik tsenderduse, Mari-Ann Ploompuu üritas seda ebaõnnestunult püüda ja Mari Liis Lillemäe lükkas palli võrku - 1:2.

80. minutil viigistas Pärnu uuesti. Ljubov Maksimova lükkas palli Štšerbatšeniale, kes kauglöögi ristnurka keerutas.

Flora ei teinud mängu jooksul ühtki vahetust. Lõpus üritati penaltiseeria tarbeks sisse vahetada Kethy Õunpuud, kuid enne jõudis kõlada lõpuvile.

Penalteid realiseeriti täna 50-protsendilise täpsusega. Otsustava löögi saatis võrku Flora talvine täiendus Maarja Saulep.