VAATA JÄRELE: Flora U21 nurjas 36 mängust 36 võitu soovinud Maardu suure plaani (7)

Sel hooajal Esiliigas endale eesmärgiks kõikide mängude võitmise võtnud Maardu Linnameeskonna plaan nurjus, kui täna Flora U21-lt 1:2 kaotus teeniti.

Flora läks kohtumist juhtima 21. minutil, kui vigastusest paranenud Mihkel Ainsalu oma teises mängus esimese värava lõi. 71. minutil vahetusest sekkunud Mattias Männilaan lõi järgnenud standardolukorrast oma esimese puutega seisuks 2:0, aga põnevus tuli mängu siiski tagasi. Vitali Gussev lõi 88. minutil ühe vastu, ent rohkemaks jõudu ei olnud.

Teistes mängudes olid skoorid pealtnäha ühepoolsemad. Kuigi Levadia U21 meeskond alistas tabeliseisu järgi veidi ootamatult 4:0 Tallinna Kalevi eakaaslased, siis mänguskoor avati selles mängus alles 75. minutil.

Rakvere Tarvas lasi Nõmme Kalju U21 meeskonnal lüüa küll endale kaks väravat, kuid kolme punkti võtmisega neil kokkuvõttes raskusi ei tekkinud. 66. minutiks juhiti 3:0, lõppskooriks jäi Tarvase 4:2 võit.

Uuenev protokollid:

9. aprillil kell 19 Sportland Arenal

Tallinna FC Flora U21 - Maardu Linnameeskond 2:1 (1:0)
21. Mihkel Ainsalu, 72. Mattias Männilaan - 88. Vitali Gussev

Hoiatused: 56. Vladislav Kreida, 79. Jürgen Lorenz - 71. Jaroslav Dmitrijev, 74. Vitali Gussev, 89. Vladislav Ogorodnik, 90+3. Deniss Kovtun
Mänguolud: +9, vahelduv pilvisus; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Karl Koppel
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Rein Väin
Neljas kohtunik: Reelika Turi

Flora U21: Magnus Karofeld, Anselmi Mikael Nurmela (61. Henri Lehtmets), Markkus Seppik, Jürgen Lorenz, Karl-Erik Pukk, Vladislav Kreida, Mihkel Ainsalu (46. Kristjan Kask), Joonas Soomre (75. Artjom Jermatšenko), Henri Järvelaid, Nikita Komissarov (71. Mattias Männilaan), Erik Sorga (79. Daniel Tuhkanen).
Varus: Kristen Lapa, Egert Meriste, Henri Lehtmets, Kristjan Kask, Daniel Tuhkanen, Mattias Männilaan, Artjom Jermatšenko.

Maardu: Ilja Kassjantšuk, Anton Aristov, Klimenti Boldõrev, Deniss Kovtun, Rain Aasmäe (46. Jaroslav Dmitrijev), Ilja Zelentsov, Vladislav Ogorodnik, Nikita Brõlin (46. Daniil Lebedev), Vadim Šalabai (76. Deniss Suvorikov), Vadim Aksjonov, Vitali Gussev.
Varus: Artjom Jakovlev, Edgars Butlers, Sergei Zabelo, Daniil Lebedev, Jaroslav Dmitrijev, Deniss Suvorikov, Andrei Kalimullin.

9. aprillil kell 19.00 Rakvere kunstmurustaadionil

Rakvere JK Tarvas - Nõmme Kalju FC U21 4:2 (1:0)
5., 84. Siim Rannamäe, 46. Sergei Akimov, 66. Joonas Ljaš - 80. Ruslan Kolesnikov, 90+1. Alex Matthias Tamm

Hoiatused: 53. Joonas Ljaš, 69. Dmitri Baikov - 15. Marcus Suurväli
Pealtvaatajaid: 105
Mänguolud: +15, vahelduv pilvisus; kunstmuru heas seisukorras
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Raul Kaivoja

Tarvas: Artem Levizi, Mihkel Saar, Kaarel Saar, Rain Ööpik, Mihkel Gull, Dmitri Baikov, Mario Kuokkanen, German-Guri Lvov (75. Karel Liblekas), Joonas Ljaš, Siim Rannamäe, Sergei Akimov (64. Madis Reimal).
Varus: Jaan Matis Kangur, Karel Liblekas, Madis Reimal, Sander Susi, Uku Laht.

Kalju U21: Bruno Aleksander Domingues, Dannar Pärtel (59. Kenner Talisainen), Vladimir Avilov, Kermo Pihelgas, Frank Kenneth Liblikmann (46. Alex Matthias Tamm), Marcus Suurväli, Mathias Ranna, Vladislav Zanfirov, Jevgeni Demidov, Vlasi Sinjavski, Martin Mägi (76. Ruslan Kolesnikov).
Varus: Kenner Talisainen, Taneli Tõlgo, Allan Juhani, Ruslan Kolesnikov, Kristofer Kartau, Alex Matthias Tamm.

9. aprillil kell 19.00 Maarjamäe kunstmuruväljakul

Tallinna FCI Levadia U21 - JK Tallinna Kalev U21 4:0 (0:0)

Abikohtunikud: Aron Härsing, Risto Eelmaa

Levadia U21: Priit Pikker, Andrei Grigorjev (80. Mark Edur), Marko Lipp, Moorits Veering, Rasmus Peetson, Pavel Dõmov, Devid Lehter (80. Erik Utgof), Markus Vaherna, Artjom Ostrovski (72. Nikita Tjumentsev), Anton Krutogolov, Jevgeni Gurtšioglujants.
Varus: Armands Aparins, Mark Edur, Alan Mones, Erik Utgof, Aleksandr Ossipov, Nikita Tjumentsev.

Kalev U21: Karl Andre Vallner, Daniil Ševjakov (63. Franz Rannala), Kaspar Laur, Ando Hausenberg (81. Marek Kovbenja), Andi Kivirand (77. Julius-Mihkel Hiie), Mikk Kruusalu, Reinhard Reimaa, Juhan Jakobson, Carl-Erik Sellenberg, Brandon Bachmann, Denis Maksimenko.
Varus: Julius-Mihkel Hiie, Mattias Traublum, Marek Kovbenja, Franz Rannala, Sander Pomjalov.

Varuülekanne, kui otsepildiga peaks probleeme olema:

Enne mängu:

Flora abitreener Kaupo Margusonov: "Kuskilt jäi meelde, et Maardu eesmärk see aasta liigas on 36 mängust 36 võitu. Tahaks nende õlgadelt esmaspäeval selle koorma juba ära võtta."

Flora kaitsja Markkus Seppik: "Mäng eelmise hooaja võitjate vastu. Tuleb anda 100%, et koju jätta kolm punkti!"

Maardu peatreener Andrei Borissov: "Minu meelest on Flora U21 on üks tugevamatest meeskonnadest esiliigas ja neil on üks suur pluss, et nad saavad abi esindusmeeskonnast, nii et meid ootab raske mäng, aga tean, et meie mehed annavad ennast 100% ja me saame positiivse tulemuse."

Maardu kaitsja Rain Aasmäe: "Oleme hooaega alustanud hea hooga ja kindlasti soovime nii jätkata. Eesmärk saab meil olla ainult üks, võita ja kolm punkti koju tuua."