Järelvaadatav: Kaljul avaneb võimalus (ajutiselt) liidriks tõusta

Premium liiga uues voorus ootab FC Kuressaaret ees taas raske lahing, kui külla tuleb Nõmme Kalju FC.

FC Kuressaare – Nõmme Kalju FC
21. aprill kell 13 Kuressaare kunstmurustaadion
OTSE: Jalgpall.ee

Mõlemad meeskonna pidid nädala keskel toimunud Evald Tipneri karikavõistluste veerandfinaalides tundma kaotusevalu. Kalju jäi teisipäeval 0:1 alla Tallinna FCI Levadiale, saarlaste kaotusnumbrid FC Flora vastu olid päev hiljem lausa 0:7.

Kuresssaare on tabelis nelja punktiga kaheksas, kuid sama punktisummaga hoiab Viljandi JK Tulevik üheksandat positsiooni ning duost jääb vaid punktiga maha Pärnu JK Vaprus.

Nõmme Kalju on tabeli teine meeskond, kes on sarnaselt liidrile FCI Levadiale teeninud 20 punkti. Levadia peab oma kohtumise päev hiljem võõrsil Paide Linnameeskonna vastu.

Kalju teatas hiljuti uuest täiendusest, kui meeskonnaga liitus horvaat Marko Brtan. Mängukeelu tõttu ei saa Saaremaa võistkonda aidata Sander Viira.

Kuressaare juhendaja Jan Važinski: „Võistkond peab näitama stabiilset mängu. Me peame kõik 90 minutit vastu pidama, isegi kui vastane on üks kullapretendentidest.“

Kalju abitreener Sergei Terehhov: „Läheme kindlasti kohtumist võitma!"

Noor ründaja Alex Matthias Tamm: „Premium liigas lihtsaid vastaseid ei ole ning hoolimata liigatabeli erinevatest positsoonidest austame vastast ning kindlasti ei lähe me mütsiga lööma. Soovitud tulemuse saavutamiseks peame mängima distsiplineeritult, realiseerima oma võimalused ning 3 punkti võitlusega välja teenima."

Mängu kohtunik on Miko Pupart, keda abistavad Rando Kesküla ja Aron Härsing. Neljas kohtunik on Revo Sirel.

Täiskasvanutele maksa pilet 4 eurot. Õpilased, üliõpilastele, pensionäridele on 2 eurot. LHV kaardiga 1 euro, klubi mängijatele tasuta.