Vaata järele: Maardu lõi mõlemal poolajal kaks (0)

Esiliiga 32. vooru telemängus oli kõrgliigasse pääsu eest võitlev Maardu Linnameeskond üle tabeli viimasest Tartu Welcost 4:0.

Maardu lõi mõlemal poolajal kaks väravat. Skoor avati 23. minutil, kui Vitali Gussev tsenderdas ja Tihhon Šišov palli värava ette lükkas ning Vladislav Ogorodnik sahistas. Pärast seda, kui mõlemad meeskonnad olid latti tabanud, sepistas teise tabamuse madala kauglöögiga Gussev.

Teise poolaja teisel minutil kasvatas võõrustajate eduseisu Gussevi söödust kapten Ilja Zelentsov. Lõppseisu pani tabloole Karl Joosep Mark, kes lõi pärast Anton Aristovi tsenderdust rinnaga omavärava.

Mängu vaheajal vahetasid omavahel kohad peakohtunik Eiko Saar ja neljas kohtunik Revo Sirel, kuna Saar tundis põlves valu.

Mitteametlik protokoll:

Maardu Linnameeskond - Tartu JK Welco  4:0 (2:0)
23. Vladislav Ogorodnik, 35. Vitali Gussev, 47. Ilja Zelentsov, 61. ov. Karl Joosep Mark

Hoiatused: 36. Vadim Šalabai, 73. Vitali Gussev - 12. Kristofer Reinberg, 18. Marten Kihho
Mänguolud: +9, pilves ilm, kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 78
Peakohtunik: Eiko Saar (46. Revo Sirel)
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Veiko Mõtsnik
Neljas kohtunik: Revo Sirel (46. Eiko Saar)

Maardu: Artjom Jakovlev, Anton Aristov, Deniss Malov, Klimenti Boldõrev, Vadim Šalabai (46. Šahrijar Abdullajev), Deniss Suvorikov (77. Daniil Lebedev), Ilja Zelentsov, Vadim Aksjonov (66. Rain Aasmäe), Vladislav Ogorodnik, Vitali Gussev, Tihhon Šišov (72. Jaroslav Dmitrijev).
Varus: Jaroslav Dmitrijev, Rain Aasmäe, Deniss Kotov, Šahrijar Abdullajev, Daniil Lebedev.

Welco: Rudolf Stenar Saluoks, Markus Herman Tiik, Marten Kihho, Karl Joosep Mark, Jakob Päll, Mikk Valtna, Gerrerth Kaur, Andres Joosep, Kristofer Reinberg, Rain Näkk, Johannes Theodor Kollist (32. Alvar Rämman; 64. Siim Kaasik).
Varus: Siim Kaasik, Alvar Rämman, Siim Valtna.

Mängueelsed kommentaarid:

Maardu peatreener Andrei Borissov: "Me ei vaata seda, et Welco on viimasel kohal, sest meid ootab ikka ees raske mäng. Kõik teavad, et need meeskonnad, kes on allpool, keskenduvad mängudele liidriga. Mehed teavad seda ja kavatsevad teha kõik, et võtta 3 punkti."

Poolkaitsja Klimenti Boldõrev: "Praegu on iga mäng tähtis ja me ei vaata, mis kohal on vastasmeeskond, nii et loodame, et meie fänne ootab ilus, emotsionaalne ja positiivse tulemusega mäng."

Welco peatreener Siim Valtna: "Teine mäng järjest Põhja-Eestis ja seekord on võimalus teha eelmise vooru vigade parandus. Lähme anname endast kõik!"

Poolkaitsja Kristofer Reinberg: "Seekord siis Maarduga võõrsilmäng ja tahaks loota, et lund sadama ei hakka. Kuna tegemist on ka Soccerneti telemänguga, siis eesmärgiks oleks kindlasti ära lüüa üks ilus värav, millega Fifa Puskáse auhind endale krabada. Mäng hakkab aga alati seisult 0:0 ja kui kõik anname endast maksimumi, siis on võimalus ka mõni punkt Tartusse kaasa haarata!"