Vaata järele: Tarvas võitis kaotusseisust ja naasis liidrikohale (3)

Esiliiga 24. vooru Soccernet.ee telemängus jäi Rakvere Tarvas kodus Tartu Santose vastu kaotusseisu, aga võitis 3:1 ja naasis liidrikohale.

Skoori avas pärast väravavaht Artjom Levizi valesöötu Karl Rudolf Õigus. Juba esimesel poolajal suutis aga Tarvas selle eest kolmekordselt tasuda.

Rakvere meeskonnas säras Joonas Ljaš, kes realiseeris esmalt penalti, skooris seejärel otse kaugest karistuslöögist ja andis lõpuks resultatiivse söödu Siim Rannamäele.

Tartlastest jättis Alex Meinhard penalti realiseerimata - tema pehme löögi tõi Levizi altnurgast välja. Tarva meestest sai Aleksei Larin lõpus oma teise kollase ehk kokku punase kaardi.

Mängu kommenteerisid Rasmus Voolaid ja Martti Rell.

Mitteametlik protokoll:

17. augustil kell 19.00 Rakvere linnastaadionil

Rakvere JK Tarvas - Tartu FC Santos  3:1 (3:1)
20. pen., 26. Joonas Ljaš, 42. Siim Rannamäe - 13. Karl Rudolf Õigus

Realiseerimata penalti: 39. Alex Meinhard
Hoiatused: 11. Joonas Ljaš, 33., 86. Aleksei Larin, 38. Artjom Levizi, 84. Mihkel Gull - 19. Jarmo Aaviste, 86. Joonas Kartsep
Eemaldamine: 86. Aleksei Larin
Mänguolud: +23, pilves äikesevihmane ilm; muruväljak väga heas seisukorras. 17. minutil katkestati mäng seoses äikesega 11 minutiks.