Vaata järele: Post tegi Golovljovi ja murdis Infoneti duubelvõistkonna (2)

Esiliigas peeti täna 26. vooru kohtumine, mis esialgu kihlveopettuse kahtluse tõttu ära jäeti. Tiitli eelmises voorus kindlustanud Viljandi Tulevik alistas Lasnamäel sealse Infoneti duubelvõistkonna tulemusega 3:2.

Infonet asus kohtumist juba teisel minutil juhtima, kui Vladislav Ogorodniku kauglöök võttis rikošeti ja maandus Karl-Romet Nõmme valvatavas väravas. Tulevik jätkas kannatlikult oma mängu ja peagi jõuti ka sihile - Roger Teori ebaõnnestunud löök leidis Sander Posti, kes külmavereliselt palli võrku lõi. Puhkepausile mindi mulkide eduseisul. Post viis seitse minutit enne poolajavilet Viljandi meeskonna 2:1 juhtima.

Tundus, et Infoneti päästeingliks oli taaskord tõusmas väravaküttide edetabelis esimest kohta hoidev Eduard Golovljov. Tema tabamus tõi 68. minutil tabloole 2:2 viiginumbrid, aga vastus tuli kiirelt. Post võttis vastaste karistusalas palli hästi vasakakule jalale ja kõmmutas selle alla nurka - 3:2 Tulevikule!

Infoneti ründaval poolkaitsjal Roman Sobtšenkol oli üleminutitel suurepärane võimalus mänguseis viigistada, aga tema löök tabas väravaraame. Infonet II kaks, Tulevik kolm.