Vaata järele: Viljandi on vääramatus tempos liikumas Premium liiga suunas (11)

22. voorus läksid vastamisi Esiliiga kaks parimat iseseisvat klubi - Viljandi Tulevik ja Maardu Linnameeskond. 6:1 võiduga õnnestus kolm punkti koju jätta Viljandil. Soccernet.ee näitas oma külastajatele MIND Media abiga kohtumisest otsepilti.

Kohtumise kangelaseks kerkis 20-aastane Tuleviku mängija Tanel Lang, keslõi Tuleviku kuuest väravast koguni neli. Esiliiga liidermeeskonna viis aga 11. minutil juhtima hoopis Gerdo Juhkam ning 32. minutil Lang suurendas eduseisu.

Kuigi poolaja lõpus õnnestus Vitali Gussevil üks värav tagasi lüüa, siis teisel poolajal kindlustasid Rainer Peipsi ja Langi väravad Tulevikule kindla võidu.

Viljandil on 14 kohtumist enne hooaja lõppu Maardu ees edu koguni 18 punkti.

Neljapäeval kell 19.00 alanud mängu kommenteerisid Tiit Liblik ja Frank Sapego.

Vaata järele:

Protokoll (EJL-i kodulehelt):

4. augustil kell 19.00 Viljandi linnastaadionil

Viljandi JK Tulevik - Maardu Linnameeskond  6:1 (2:1)
11. Gerdo Juhkam, 32., 74., 84., 90+1. Tanel Lang, 60. Rainer Peips - 40. Vitali Gussev

Hoiatused: 49. Siim Saar - 20. Ilja Zelentsov, 29. Jevgeni Gurtšioglujants, 59. Andrei Katsimon
Mänguolud: +18, vahelduva pilvisusega sademeteta ilm; muruväljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 186
Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Reigo Teearu, Karl-Sander Nool
Neljas kohtunik: Rasmus Maalinn

Tulevik: Rait Oja, Martin Allik (89. Raiko Mutle), Gerdo Juhkam, Kaarel Henn, Siim Saar, Tanel Lang, Janar Õunap (71. Rasmus Alles), Robert Taar, Rainer Peips (71. Sander Post), Roger Teor, Kristen Kähr.

Varus: Ergo Hünerson, Sander Post, Rasmus Alles, Karl Ivar Maar, Raiko Mutle, Indrek Ilves.

Maardu: Ilja Kassjantšuk, Anton Aristov, Klimenti Boldõrev, Deniss Kovtun, Andrei Katsimon, Ilja Zelentsov, Jevgeni Gurtšioglujants, Rain Aasmäe (71. Andrei Russak), Maksim Krivošein (77. Daniil Lebedev), Nikita Brõlin, Vitali Gussev.
Varus: Andrei Russak, Daniil Lebedev, Andrei Borissov.

Mängueelsed kommentaarid:

Tuleviku peatreener Aivar Lillevere: "Arvan, et see on väga tähtis kohtumine. Kui suudame oma mängu korralikult käima saada ja sellest mängust võidu võtta siis teeme suure sammu Premium liiga suunas. Loomulikult peame olema väga keskendunud igas mängus ja soovime kindlasti kodupublikule head mängu näidata."

Mängija Rait Oja: "Viimane mäng näitasime jälle sisu, tulime raskest seisust välja ja saime väga väga magusa võidu. Saame Maardu vastu minna hea emotsiooniga ja kodupubliku ees ei ole alla võidu juttu!"

Maardu peatreener Andrei Borissov: "Mängime liidriga ja on suur soov võita, võtame ennast kokku ja tahaks realiseerida kõik momendid."

Mängija Vadim Aksjonov: "Meid ootab raske mäng Viljandiga. Meeskond on valmis võitma. Palju kaotasime eelmistes voorudes, aga viimane mäng tõi võidu ja meeskonnal on hea tuju, nii et loodan, et toome koju 3 punkti."