Vaata järele: Kalevil Santosega probleeme ei tekkinud (14)

Esiliiga 21. vooru avakohtumises alistas Tallinna Kalev koduväljakul kindlalt 4:0 Tartu Santose.. Soccernet.ee näitas MIND Media abiga kohtumisest otsepilti.

Kalevil läks skoori avamiseks aega 31. minutit, kui täpne oli Juhan Lilleorg. Teise poolaja keskel kindlustas kahe lühikese aja jooksul löödud väravaga Kalevile kolm punkti Aleksei Belov. Lõppseisu vormistas teisel lisaminutil vahetusmees Kert Jõeäär

Enne mängu liigatabelis kõrvuti olnud meeskondade vahed suurenesid kuuele punktile, kuid positsioonid kummalgi meeskonnal selle vooru järel ei muutu. Kalev jätkab viiendal kohal ning jääb Maardu Linnameeskonnast ja üleminekumängudele viivast kohast ühe punkti kaugusele, Santos edestab seitsmendal kohal olevat Vändra Vaprust viie punktiga.

Neljapäeval kell 19.00 alanud mängu kommenteerisid Tiit Liblik ja Frank Sapego.

Vaata järele:

Hooaja esimese omavahelise liigamängu võitis Kalev võõrsil 3:1, teise aga omakorda Santos võõrsil 3:1.

Protokoll:

28. juulil kell 19.00 Kalevi Keskstaadionil

JK Tallinna Kalev - Tartu FC Santos  4:0 (1:0)

Neljas kohtunik: Sander Saga

Kalev: Karl Andre Vallner, Ralf Pütsepp, Aleksei Savitski, Ando Hausenberg, Gert Heinala, Mike Kõiv (89. Mark-Sandor Kolts), Innar Paal (79. Tauno Mõttus), Juhan Lilleorg, Kaspar Tilga, Patrick Peinar, Aleksei Belov (84. Kert Jõeäär).
Varus: Mattias Traublum, Juhan Jakobson, Tauno Mõttus, Mark-Sandor Kolts, Kert Jõeäär.

Santos: Rene Sütt, Kaarel Kallandi (46. Frederik Pelska), Dmitri Kutsarev, Siim Roops, Kenn Laas (74. Karl-Erik Vidaja), Joonas Kartsep, Markus Soomets (88. Ander Vool), Taavi Vellemaa (83. Robert Pluum), Jarmo Aaviste, Alex Meinhard, Mikk Laas.
Varus: Ermo Ojaste, Frederik Pelska, Ander Vool, Karl-Erik Vidaja, Robert Pluum.

Mängueelsed kommentaarid:

Kalevi peatreener Marko Pärnpuu: "Kodumäng, soovime kindlasti saada 3 punkti. Tuleb kõva võitlus, tulge vaatama."

Mängija Gert Heinala: "Läheme võitma, kasutame Suure Mängu eelise ära."

Santose treener Janar Sagim: "Tabelinaaber on käeulatuses, tuleb juhust kasutada. Kaleviga mängud on senini olnud üsna võitluslikud, midagi kergemat pole ka nüüd oodata. Tähtsaim on eelmisest voorust saadud emotsiooniga edasi panna, võrdsete satside vahelistes mängudes sõltub edu pisidetailidest."

Mängija Alex Meinhard: "Eelmise omavahelise mängu võitsime, läheme sama tegema ka neljapäeval!"