Vaata järele: Vändra teenis kodupubliku ees magusa võidu (4)

Esiliiga esimese mänguderingi viimast vooru alustati Vändras, kus kohalik Vaprus teenis oma hooaja esimeses kodumängus 2:0 võidu Nõmme Kalju U21 meeskonna üle

Mihkel Jürgenstein viis Vändra 225 pealtvaataja ees juba 11. minutil juhtima. Kaljul oli seitse minutit hiljem  hiilgav võimalus mänguseisu viigistamiseks, kuid Sören Kaldma ei suutnud realiseerida penaltit. Lõppskoori 2:0 vormistas neljandal lisaminutil karistuslöögi järgsest olukorrast Kaarel Saaremets.

Hooaja teise võidu teeninud Vändra jätkab seitsme punktiga endiselt üheksandal positsioonil. Kaljul on punkt enam ning paiknevad tänase mängu järel kaheksandal kohal

Vaata järele:

Tabelis on mõlemad meeskonnad tagumises pooles - esimesest kaheksast kohtumisest neli silma kogunud Vändra on üheksas, kaheksa punktiga Kalju leiab end tabelis ühe koha võrra kõrgemalt.

Sealjuures tulevad nõmmekad mängule väga hea emotsiooni pealt - nädalavahetusel võideldi end tabeli tippu kuuluva FC Flora U21 vastu välja 0:2 kaotusseisust ning saadi kätte väärt viigipunkt.

2:2 viigiga lõppes ka Vapruse viimane kohtumine - seda võõrsil tabeli punase laterna Kohtla-Järve JK Järve vastu.

Kuidas lõpeb kahe meeskonna omavaheline kohtumine? Mäng algab Vändras kell 19.00, Soccernet.ee otseülekanne koostöös MIND Media ja Eesti Jalgpalli Liiduga saab alguse mõned minutid enne seda.