1/16-finaalis murdis Viljandi Tulevik koduväljakul maha Tallinna Infoneti, kuid karikakaitsja Nõmme Kaljust viljandlaste jaks üle ei käinud.Foto: Alar Truu
Evald Tipneri karikas
27. oktoober 2015, 15:53

JÄRELVAADATAV | Joel Lindpere kübaratrikk lõpetas Viljandi tuleviku karikasarjas

Tiitlikaitsja Nõmme Kalju purustas Evald Tipneri karikavõistluste 1/8-finaalis Viljandi linnastaadionil kohaliku Tuleviku tulemusega 5:0.

Juba 9. minutil mänguskoori avanud Joel Lindpere kostitas viljandlasi täna kolme väravaga, ühe lisasid Ken Kallaste ja Sören Kaldma.

Lisaks Kaljule on koha kevadistes veerandfinaalides taganud Tallina FC Forza (III liiga), FC Flora ja Sillamäe Kalev.

Enne mängu:

Jalgpalli Eesti karikavõistlustel jätkuvad 1/8-finaalid, kui Viljandi linnastaadionil võõrustab kohalik Tulevik karikakaitsjat Nõmme Kaljut. Õhtuleht teeb kell 14 algavast kohtumisest otseülekande.

Kodumeeskonna Tuleviku peamine mure seisneb hetkel kõrgliiga koha säilitamises - kaks vooru enne tšempionaadi lõppu ollakse meistriliiga tabelis viimased. Aga eks ootamatu karikaedu annaks kaheks viimaseks ja ülitähtsaks matšiks hea emotsiooni. Eelmises ringis Tallinna Infoneti alistanud Tulevik mängib täna kindlasti täiega.

Kevadel klubi ajaloo esimese Eesti karika võitnud Kalju, kes lõpetab meistrivõistlused eeldatavasti pronksmedaliga, mängib teist ringi järjest võõrsil. 1/16-finaalis saadi alles lisaaja järel 2:1 jagu Narva Transist. Kas Viljandis läheb karikakaitsjal sama keeruliselt? Õhtulehe otseülekannet kommenteeris Ott Järvela.