VAATA JÄRELE: Nesterovi hiline karistuslöök andis FC Tallinnale Tabasalus võidu (0)

FC Tallinn teenis Esiliigas kolmanda järjestikuse minimaalse võidu, alistades 11. voorus võõrsil tabeli punase laterna JK Tabasalu 2:1.

Avapoolajal väravaid ei löödud, kuigi FC Tallinnal oli kasutada penalti. Märten Subka käega mängu tõttu määratud penaltit läks lööma Viktor Plotnikov, aga Kaupo Koort püüdis.

Plotnikov heastas oma eksimuse 55. minutil, kui viis pika audiviske järel külalised juhtima. 76. minutil viigistas Peeter Klein, kes oli kõigest kaks minutit varem vahetusest sekkunud. Klein jõudis esimesena jaole, kui Artjom Jakovlev pillas Raivo Saare madala kauglöögi enda ette.

Otsustavaks sai Kirill Nesterovi kaunis karistuslöök, mille ta keerutas üle müüri tagumisse nurka 87. minutil.

Protokoll:

19. mail kell 12.30 Tabasalu Arenal

JK Tabasalu - FC Tallinn  1:2 (0:0)
76. Peeter Klein - 55. Viktor Plotnikov, 87. Kirill Nesterov

Realiseerimata penalti: 36. Viktor Plotnikov (FC Tallinn)
Hoiatused: 26. Tomi Linde, 43. Joel Kokla, 45. Peeter Klein - 17. Mikita Tinjakov, 21. Artur Timoska
Mänguolud: +20, päikesepaisteline kergelt tuuline ilm, kunstmuru heas, penaltipunktid rahuldavas seisukorras